Neler Yeni

The Crew 2 Ne zaman indirime girer?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Forza Horizon 3 te 30+ Saat Forza Horizon 4 te 100+ Saatim var zaten, artık yeni bir şeyler denemek istiyorum, Forza Horizon 5 gelecek, 300 TL param yok onunda indirime girmesini bekleyeceğim. Bu arada NFS oyunlarına da bayılırım. (Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz 😉) Teşekkürler ilginiz için. Varsa başka yarış oyunu önerileriniz alabilirim.
Asetto Corsa var.
Onun dışında Wreckfest var. Şu an indirimde. Dün aldım ve çok beğendim. Flat out 2 yi bilirsen onun kafasında tam.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
The crew 2 indirim zamanlarında 45 TL 'ye kadar düşüyordu şimdi ne zaman indirime girer sizce?
Yıl sonu Playstore indirimi gelirse Belki eski fiyatı olan 9TL 'ye düşebilir(ki ben o fiyata aldım.)
Genelde 1-2 ayda bir girer genelde ve 30-50 arasına bulunabilinilir.
Epic üstünden kuponlu indirim olursa ultimate sürümü 20 TL gibi bir fiyata geliyordu.

Green MAN

80+ Bronze
Asetto Corsa var.
Onun dışında Wreckfest var. Şu an indirimde. Dün aldım ve çok beğendim. Flat out 2 yi bilirsen onun kafasında tam.
Wreckfest'i bende çok beğenmiştim. Assetto Corsada ne zamandan beridir aklımda ama bir türlü nasip olmadı onun yerine Grid 2019 almıştım ama birgün onuda alacağım. Flat out 2 yi de ilk defa duydum. Sağol önerilerin için.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tamamdır teşekkür ederim umarım yakın zamanda indirirme girer. Steam cüzdanımda hazır bekliyor, fiyat düşer düşmez alacağım inşallah. Amerikayı (Sanalda olsa :) ) gezmek için sabırsızlanıyorum. Eğer aranızda oynayan varsa sürüş mekanikleri dedikleri kadar kötü mü watch dogs gibi değildir İnşallah.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradan baktım en geç 3 ayda girmiş indirime dediğiniz gibi inşallah düşer fiyatı.
Ben şahsen 1 saat tahammül edebildim. Oyunun tarzı daha çok arcade olduğu için mekanikleri beni tatmin etmedi.

Green MAN

80+ Bronze
Yıl sonu Playstore indirimi gelirse Belki eski fiyatı olan 9TL 'ye düşebilir(ki ben o fiyata aldım.)
Genelde 1-2 ayda bir girer genelde ve 30-50 arasına bulunabilinilir.
Epic üstünden kuponlu indirim olursa ultimate sürümü 20 TL gibi bir fiyata geliyordu.
Steamden almayı düşünüyorum, herkes 1-2 aya bir düşüyor diyor bakalım 2 ay olacak neredeyse düşerse hemen alacağım İnşallah.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Wreckfest'i bende çok beğenmiştim. Assetto Corsada ne zamandan beridir aklımda ama bir türlü nasip olmadı onun yerine Grid 2019 almıştım ama birgün onuda alacağım. Flat out 2 yi de ilk defa duydum. Sağol önerilerin için.
Flat out 2 efsane oyundur. Kesinlikle bak. Eski oyundur ancak aşırı eğlenceli. Hatta sana oyunu hediye edeyim. Steam'den ekle beni.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Steamden almayı düşünüyorum, herkes 1-2 aya bir düşüyor diyor bakalım 2 ay olacak neredeyse düşerse hemen alacağım İnşallah.
Düşer düşer.
Ama şunu söyleyeyim.
Gerçekçilik aramıyor ve sadece eğlenmek istiyorsan al.
Gerçekçilik arıyorsanız FH4 alın bekleyip.
Ben Crew 2'nin arcade dozu beni rahatlatıyor ve kasmadan oynatıyor bu yüzden seviyorum ama Gerçekçilik de olsun dersen alma ben dert etmiyorum ama.

Flat out 2 efsane oyundur. Kesinlikle bak. Eski oyundur ancak aşırı eğlenceli. Hatta sana oyunu hediye edeyim. Steam'den ekle beni.
Abla biz ne olucaz? 😁 😁 😁 😁 😁

Green MAN

80+ Bronze
Ben şahsen 1 saat tahammül edebildim. Oyunun tarzı daha çok arcade olduğu için mekanikleri beni tatmin etmedi.
Bakalım bakalım ben çok merak ettiğim için alacağım bir de ekstra motor uçak yat vs. sürebildiğimiz için açık dünyası için. Öyle Forza Horizon 4 performansı beklemiyorum ama Watch Dogs gibi de olmasın.

Teşekkür ederim düşünmeniz yeter ☺️ Mutlaka deneyeceğim.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Düşer düşer.
Ama şunu söyleyeyim.
Gerçekçilik aramıyor ve sadece eğlenmek istiyorsan al.
Gerçekçilik arıyorsanız FH4 alın bekleyip.
Ben Crew 2'nin arcade dozu beni rahatlatıyor ve kasmadan oynatıyor bu yüzden seviyorum ama Gerçekçilik de olsun dersen alma ben dert etmiyorum ama.

Abla biz ne olucaz? 😁 😁 😁 😁 😁
Sana da atayım gel. Ekli misin bende?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie