Neler Yeni

The Flash benzeri dizi veya film önerisi

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
The Flash benzeri derken illaki süper kahraman filmi/dizisi olmak zorunda değil. Paradoks ,geçmiş/gelecek bağlantılı, farklı evrenler falan o tarzda bir film/dizi de olabilir. Sıkıcı sürekli konuşmalarla geçen bir dizi/film olmasın yeter. Öneriler için teşekkürler şimdiden.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
11.22.63'e bakabilirsin.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arrow, supergirl
yok onlar sarmadı hatta supergirl saçma bile geldi zaten supergirl neymiş .d superman filmini bile izlemedim gerçi bana hitap etmiyor sanırım .Onlarda sadece flash la bağlantılı olan bölümleri izledim

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
The punisher
The boys
Supernatural
The umbrella academy
The rain
the umbrella academy hariç hiçbirinde gelecek geçmiş göremedim .d süper kahraman filmide fazla saçma olmuş(fragmanlara göre konuşuyorum) The Rain paradoks falan olmasada güzel gibi gözüküyor biraz klasik ama izlenebilir not aldım varmı farklı önerebileceğin şöyle söyleyeyim flash daki gelecek geçmiş evren bağlantılı olan tarzda bir dizi/film olursa daha iyi olur önerebileceğin yoksa da bu yükseltme mesajım olsun .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

11.22.63'e bakabilirsin.
baktım ama yazdıklarıma benzer hiçbir senaryo göremedim (Fragmana göre) Bak şöyle söyliyeyim flash daki gibi gelecek geçmiş evren bağlantılı olan tarzda bir dizi/film olursa daha iyi olur bildiğin varsa tabi

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
the umbrella academy hariç hiçbirinde gelecek geçmiş göremedim .d süper kahraman filmide fazla saçma olmuş(fragmanlara göre konuşuyorum) The Rain paradoks falan olmasada güzel gibi gözüküyor biraz klasik ama izlenebilir not aldım varmı farklı önerebileceğin şöyle söyleyeyim flash daki gelecek geçmiş evren bağlantılı olan tarzda bir dizi/film olursa daha iyi olur önerebileceğin yoksa da bu yükseltme mesajım olsun .d
Ha anladım demeye çalıştığın şeyi.
Farklı zamanlarda geçen dizler istiyorsun.
Önerebileceğim dizler.
Dark
Fringe
Raised by wolves
Dracula
Altered carbone
Love death robots

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Ha anladım demeye çalıştığın şeyi.
Farklı zamanlarda geçen dizler istiyorsun.
Önerebileceğim dizler.
Dark
Fringe
Raised by wolves
Dracula
Altered carbone
Love death robots
eyw, iyi anlatabilmişim .d Bakıcam şimdi dönüş yaparım duruma göre .d

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
The Flash benzeri derken illaki süper kahraman filmi/dizisi olmak zorunda değil. Paradoks ,geçmiş/gelecek bağlantılı, farklı evrenler falan o tarzda bir film/dizi de olabilir. Sıkıcı sürekli konuşmalarla geçen bir dizi/film olmasın yeter. Öneriler için teşekkürler şimdiden.
v for vendetta geçmiş gelecek yok ama geçmişte üstünde deney yapan doktorlardan intikam alıyor ama dizinin ana konusu hükümet.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
v for vendetta geçmiş gelecek yok ama geçmişte üstünde deney yapan doktorlardan intikam alıyor ama dizinin ana konusu hükümet.
yok uymaz, ismini daha öncede duydum zaten ama ilgimi çekmiyor hele bide fazla bilinen birşeyse ilgim 2 kat azalıyor nedense

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
dark ve fringe olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular