Neler Yeni

The Last Of Us 1 hatası

Bora_Mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora Mete Cerit
image.png
image (1).png
Bir tanıdığımın bilgisayarına last of us indirdik. Bilgisayarını yeni almış ama hiçbir güncelleme driver felan yüklememiş indirdiğimiz de oyun bu hatayı verdi. Kendimde uzaktan yardım etmeye çalıştığım için bir yerde tıkandım. Ekranda yazan dll dosyalarını indirip system 32 ve syswow64 e attırdım üstüne oyun klasörüne attırdım olmadı. Bu ilk hata 10 kere felan çıkıyo tıklaya tıklaya zor kapanıyor. 2. hata için ekran kartı driverini güncellettirdim bir sorun kalmamıştı ama şimdi tekrar dönmüş sanırım. Sebebi driverlarını güncellesin diye önce windows update den sonra driver boosterdan güncellettirdim. Driver boosterin hiç ama hiç verimli olmadığını biliyordum ama çok kısıtlı bir vaktim vardı belki çözer diye. Şuan sizce ne yapmalıyım.

121709

80+ Silver
Korsana destek verilmiyor, orjinal alarak hatasız ve emeğe saygı ile oynayabilirsiniz.
Hiç durumunuz yok ise ileride durumunuz olunca satın almak şartı ile farklı bir korsan siteden indirmeyi deneyebilirsin.

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Hocam büyük ihtimalle korsan indirdiğiniz için sisteminizde herhangi bir sorun yok ama lütfen korsan indirmeyin indirimleri kovalayın daha iyi olur herkes için

Bora_Mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora Mete Cerit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam büyük ihtimalle korsan indirdiğiniz için sisteminizde herhangi bir sorun yok ama lütfen korsan indirmeyin indirimleri kovalayın daha iyi olur herkes için
Anladım teşekkür ederim. Zaten ben kendim korsan indirmiyorum bu problem küçük yaştaki bir arkadaşım indirmiş. Yardımcı olmaya çalıştım olmadı ama. Neyse artık kendisi parasını biriktirince alıp orjinal indirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,055
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom