Neler Yeni

The Last Of Us Part 2 ve Olaylar

The Last Of Us Serisini(olsaydı veya sahipsiniz) ne için oynarsınız?

• Ortam ve Yaşattığı His(Hikayeye Bağlama, gerilim vb.)

• Aksiyon Sahneleri ve Vuruş Mekanikleri

• Senaryo

• Ortam ve Senaryo

• Hepsi

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Baturay
Evet bu forumda da bu olay hakkındaki görüşleri duymak ve görmek isterim.
Açıkçası bizim ülkede fazla olmasa da dünya çalkalandı bu konu hakkında. Sony'i herkese para verip neden skill up'a vermedi(!) veya cidden gösterildiği kadar yüksek puan aldı mı, oyuna karşı neden bir anda kin ve nefret bu kadar yükseldi veya Jason neden bu kadar alıngan davrandı vb. Sizin görüşlerinizi ve yorumlarınızı merak ediyorum.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
O Twit atışmasını diyorsan tamamen adamın yanlış anlaşılması. Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Oyun bence çok iyi eğer oyanayabilsem kesin oynardım ama param yok Türkiyede kötüleyenler tamamen saçmalıyor ayrıca para meselesi çok saçma eğer para vermiş olsaydı kötü yorum yapanlara da verip iyi yorum yapmasını sağlardı yani o kadar eleştirmene para verdi de onlara mı veremedi ortada rüşvet falan yok tamamen saçmalık ayrıca oyunu çok beğendim keşke olsa da oynayabilsem.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Skill up bile çıkıp açıklama yapmak zorunda kaldı o kadar bunalmış herifler.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Skill up bile çıkıp açıklama yapmak zorunda kaldı o kadar bunalmış herifler.
Katılıyorum onlar bile kimse kimseye para vermedi diye açıklama yaptı bunlar hâla saçma sapan herkes para almış bunlar almadığı için beğenmiyor diyor.

Bu arada foruma sansür gelmiş RTÜK sen buraya da mı gedin?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Abi bi oyunu beğenmemişsen beğenmemişsin demektir. Bu kadar basit. Adamlar çıkıp düzgünce eleştirisini yapmış. Hiçbir şey kusursuz değildir veya herkesin beğendiği şeyi sen beğenmeyebilirsin. Ben mesela PUBG'den nefret ederim. Kimse de bana çıkıp sen nasıl beğenmezsin diyemez. Ben çıkıp da kimseyi aşağılamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Baturay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşte olayda burada başlıyor. İnsanlar baya baya oyuna karşı cephe aldılar. Oyunu seven sever sevmeyen sevmez. Sevmeyenler çekememiş olucaklar ki böyle bir iddia ortaya attılar. (Bi aklımda sony ufaktan reklam kampanyası yaptı diyor) Bu arada bana kalırsa oyun ortam ve verdiği hisler açısından gayet tatmin edici ve seyir zevki yüksek bir oyun. Asıl soru Türkiye de kim neye tepki verdi bu kadar.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İşte olayda burada başlıyor. İnsanlar baya baya oyuna karşı cephe aldılar. Oyunu seven sever sevmeyen sevmez. Sevmeyenler çekememiş olucaklar ki böyle bir iddia ortaya attılar. (Bi aklımda sony ufaktan reklam kampanyası yaptı diyor) Bu arada bana kalırsa oyun ortam ve verdiği hisler açısından gayet tatmin edici ve seyir zevki yüksek bir oyun. Asıl soru Türkiye de kim neye tepki verdi bu kadar.
Türkiye'de oyunun sjw içermesinden tepki çektiğini düşünüyorum. Bana göre Ellienin lezbiyen olması önemli değil . Oynamadım ama hikayeye etki etmediğini söylüyorlar.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Türkiye'de oyunun sjw içermesinden tepki çektiğini düşünüyorum. Bana göre Ellienin lezbiyen olması önemli değil . Oynamadım ama hikayeye etki etmediğini söylüyorlar.
Enis Cherryson alıntıları gördüm sanki :)

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bu oyuna 3.3 veren kullanıcılar ne oynuyor anlamadım? Ben az çok beğendim ama God of War Ascension bile tek atar.
Hikaye sanki basit gibi gözüküyor bütün negative verenler onu söylüyor.
tlout.JPG

balon olduğunu düşünüyorum bu oyunun. Nasıl bir sporda umutla beklediğin şey berbat çıkarsa.

Son düzenleme:

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu oyuna 3.3 veren kullanıcılar ne oynuyor anlamadım? Ben az çok beğendim ama God of War Ascension bile tek atar.
Hikaye sanki basit gibi gözüküyor bütün negative verenler onu söylüyor.Alıntıyı görüntüle

Şişirilmiş bir balon olduğunu düşünüyorum bu oyunun. Nasıl bir sporda umutla beklediğin şey berbat çıkarsa.
3.3 verenler Minecraft, Pubg falan oynuyordur.

Top Bottom