Neler Yeni

The Witcher 3 Game of year Edition bu fiyattan alayım mı?

sametoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet Öz
Şu an steam de 75 Lira olan bu sürüm zamanında 22 Liraya kadar düşmüş. Acaba böyle bir indirimi beklesem mi yoksa zaten 75 Liraya fazlasıyla değer deyip alsam mı?

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
75 tl'ye değer ama ben yine de indirim beklerdim.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Değmez

rebelmoves

80+ Bronze
yeni nesile yeni grafikler ile gelicek diye okumuştum buna pc dahil doğruysa o bence alınabilir.

sametoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet Öz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni nesile yeni grafikler ile gelicek diye okumuştum buna PC dahil doğruysa o bence alınabilir.
Yeni nesile gelecekse süper olur. Hiç oynamadım ve çok güzel bir oyun olduğunu biliyorum hep özel ilgi göstermek için ertelemiştim. Yeni nesil grafikleriyle ilk oynayışımı gerçekleştirmek güzel olur.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Niye fazla para ödeyesiniz ki? Zaten şurda 4-5 gün sonra indirim başlayacak. Boşuna 50 TL fazladan vermeyin.

rebelmoves

80+ Bronze
Yeni nesile gelecekse süper olur. Hiç oynamadım ve çok güzel bir oyun olduğunu biliyorum hep özel ilgi göstermek için ertelemiştim. Yeni nesil grafikleriyle ilk oynayışımı gerçekleştirmek güzel olur.
oyun şu hali ile bile yağlı boya tablosu gibi zaten. Ama yorumlar doğru daha çok indirime girer bu

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
yeni nesile yeni grafikler ile gelicek diye okumuştum buna PC dahil doğruysa o bence alınabilir.
PC'de Witcher 3 sahipleri ücretsiz olarak yeni grafiklere erişebilecekler.(Konsol için de aynısı geçerli)
Şu an steam de 75 Lira olan bu sürüm zamanında 22 Liraya kadar düşmüş. Acaba böyle bir indirimi beklesem mi yoksa zaten 75 Liraya fazlasıyla değer deyip alsam mı?
1 ay sonra kış indirimi olacak. Kış indiriminde kesin 22 liraya düşer. Bence kış indirimini bekleyip almak daha mantıklı.

mustafak0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Mustafa
Fiyata kesinlikle değer fakat beklemeni tavsiye ederim zırt pırt indirimler oluyor zaten 7-10 gün beklemekten zarar gelmez bende bekliyorum indirimleri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konsol için de aynısı geçerli
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE doğrumu bu ? yeni grafiklerinin videosu var mı ?

Top Bottom