Neler Yeni

The Witcher 3'te Yennefer ve Triss Geralt'ı odasına çağırıyor

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
Ahmet Deniz
Resimde de gözüktüğü üzere Yennefer ve Triss beni odasına çağırıyor. Daha önce spoilerini yemiştim, bizi yatağa bağlıyorlarmış ve sonra 2'sini de kaybediyormuşuz.
2'siyle de yattım ben oyunda. :D Eğer odalarına gitmeyip bu görevi hiç yapmazsam paçayı sıyırabilir miyim? Yoksa bu raddeye geldiğim için çoktan 2'sini de kayıp ettim mi?

Hem Yennefere yürüdüm hem de deniz kulesinde Triss ile beraber oldum.
keşke spolir vermeseydin, ben daha bitirmemiştim. Lütfen diğer üyeler görmeden düzeltebilir misin ?

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Arda Yıldırım
Geraltın yenle ilişkisini bilmesine rağmen hafıza kaybından yararlanıp yatağına giren trissten iyidir ayrıca büyü muhabbetinden sonra daha da bağlanman lazım çünkü büyü kaldırılmasına rağmen sevdiğini söylüyor
Bunu test etmek istemesi saçma gelmişti

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,400
İsim
Kerem Çavuş
Bunu test etmek istemesi saçma gelmişti
İlişkinin yeni olması ve cin büyüsünün ne kadar güçlü olduğunu bilmesi gibi etkenler var ama dediğin gibi garip , oyunun en iyi yanı da bu değil mi seni seçimler arasında ikilemde bırakıp aklını karıştırması :D

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
Kaan
Neyse beyler Shani'yi ayarladım Geralt'a. Az önce yattılar hatta.
Oyun sonunda bununla olabiliyor muyuz? Önceki oynayışımda oyun sonunda bir evde Yen ile karı-koca hayatı yaşıyorduk. Shani ile yapabilir miyim bunu?
Bu witcher da kaç tane böyle kişi ile şey yapabiliyoruz oyun ilgimi çekti :D
(başlayasım vardı ama bahane olur)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bu witcher da kaç tane böyle kişi ile şey yapabiliyoruz oyun ilgimi çekti :D
(başlayasım vardı ama bahane olur)
Valla geneleve gidersen istemediğin kadar kişiyle yaparsın :D

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
Hocam oyunu anlaması zor mu ?
RPG oyunları kategorisinde oynaması en kolay oyun. Çünkü tamamen RPG odaklı değil, yarı RPG, yarı aksiyon.
Oynarken baymıyor bu sebeple de. Kafanı karıştıracak milyar tane şey de yok. Ha ararsan bir sürü şey var ama oyunu bitirmek için hepsini kurcalamak zorunda değilsin.
Ömrü hayatı boyunca Call of Duty gibi oyunlar dışında başka hiçbir oyun oynamadıysan ilk başlarda zorlanabilirsin.
Ben RPG türüne alışık değilim. Oyunun ilk 10 saatini 2 yılda oynadım. 5-6 defa silip tekrar başladım.
Ama dediğim gibi bu, Witcher'dan önce RPG oyunu oynamamış olmamdan kaynaklanıyordu.
Yoksa zor bir oyun değil, bayağı basit hatta. 2.'ye başlayalı 80 saat civarı oldu, toplasan 2-3 kere öldüm 80 saatte.
Witcher olmasa başlamazdım herhalde RPG kategorisine. 160 saatim olmuş şimdi, hala oynamaya devam ediyorum.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
Kaan
Ömrü hayatı boyunca Call of Duty gibi oyunlar dışında başka hiçbir oyun oynamadıysan ilk başlarda zorlanabilirsin.
Evet daha çok bu çerçevede oyunlar oynadım hatta hikayeli oyunlara bile geçen sene falan başlamışımdır.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
Evet daha çok bu çerçevede oyunlar oynadım hatta hikayeli oyunlara bile geçen sene falan başlamışımdır.
İlk başlarda benim gibi zorlanacaksın. :D Pes etmeyip devam edersen bambaşka bir dünyaya dalacaksın ve emin ol keyif alacaksın. :)

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,555
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Başlamazsam gene de kaybediyor muyum? Hiç yapmazsam görevi ne olur?
Geri dönüşü yok mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. Oynayışım olduğu için biraz daha canım ne isterse yaptım.
Keira Metz'le de yattım. :D

Yalnız triss gibi çirkin bir mahlukat yüzünden yennefer gibi bir tanrıçayı kaybetmek koyuyor. Dertlendim valla

Neyse, iyi ki 18k para biriktirmişim. Ölene kadar genelev param var kenarda. Dandelion'un mekanda takılırım artık.
Ciri'ye çok iyi örnek olamayacağım ama ne yapalım, Roach'a hallenecek değiliz ya?
Ben keirayla yatıp öldürmüştüm triss kalmıştı sadece multi yapmadım temiz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,952
Üyeler
157,853
Son üye
metallord
Top Bottom