Neler Yeni

🔥İndirim Thermal Grizzly 2gr Kryonaut Extreme Yüksek Kaliteli Termal Macun 455TL

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Kerim saman
Mx6 al. Laptop için alırken ısı iletim katsayısının yanında viskoziteside önemli. Mx6 nın viskozitesi daha yüksek. O yüzden laptop için daha mantıklı. Ben laptopa kryonaut sürdüm 1 2 hafta sonra yine sıcaklıklar çıkmaya başladı
Teşekkürler. mx-6 alıp deneyeceğim. Güvenilir ürün linki var mı? 4gr 2-3 defa yeter galiba.

Farway

80+ Silver
Çok hızlı pump out yapıyor ilk başta ne kadar iyi olsada
Mx6 nasıldır acaba pump out konusunda
Kötü. Ben krynout extreme iyidir diye dün sipariş ettim ama kötüyse gelmeden geriye yollayayım...
Mesaj otomatik birleştirildi:

MX6'dan geçeceğim.

YazılımKafa

80+ Silver
Teşekkürler. mx-6 alıp deneyeceğim. Güvenilir ürün linki var mı? 4gr 2-3 defa yeter galiba.
4 gr 400 8 gr 422. O yüzden bunun linkini attım. Yoksa 4 te 8 te fazla

Kötü. Ben krynout extreme iyidir diye dün sipariş ettim ama kötüyse gelmeden geriye yollayayım...

MX6'dan geçeceğim.
Mx6 mı kötü

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Dwayne Rolly
Mx6 al. Laptop için alırken ısı iletim katsayısının yanında viskoziteside önemli. Mx6 nın viskozitesi daha yüksek. O yüzden laptop için daha mantıklı. Ben laptopa kryonaut sürdüm 1 2 hafta sonra yine sıcaklıklar çıkmaya başladı
benim konuya bakıp banada birşeyler öner madem bu kadar bilgilisin

Farway

80+ Silver

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Kerim saman
4 gr 400 8 gr 422. O yüzden bunun linkini attım. Yoksa 4 te 8 te fazla

Mx6 mı kötü
Fiyat az olsa da alıp çöpe atmak istemiyorum. Daha önce 4gr mx-4 aldım 5 ya da 6 kere kullandım hala da var, ve artık kurumuş. 8gr çoooook fazla.

Evet şu anda kullanıyorum, ömrü kısa 3 ayda fişi çekiyor. Bana pompout olmayacak sağlam bir şey lazım ya, birde krynout exteme 600 lira verdim daha çok koydu :D
En az 6 ay gidecek bir şey lazım.

YazılımKafa

80+ Silver
benim konuya bakıp banada birşeyler öner madem bu kadar bilgilisin
Ben mx6 kryonaut falan bilirim. İyileri biliyorum onlarda pahalı. 150 ye ne var bilmiyorum. Hydronaut veya mx 4 e bakabilirsin. Fiyatları daha uygun oluyor

Evet şu anda kullanıyorum, ömrü kısa 3 ayda fişi çekiyor. Bana pompout olmayacak sağlam bir şey lazım ya, birde krynout exteme 600 lira verdim daha çok koydu :D
3 ay fazla kısa. Normalde 6 ay civarı gitmesi lazım. Laptop mu masaüstü mü?

Fiyat az olsa da alıp çöpe atmak istemiyorum. Daha önce 4gr mx-4 aldım 5 ya da 6 kere kullandım hala da var, ve artık kurumuş. 8gr çoooook fazla.

En az 6 ay gidecek bir şey lazım.
4 ve 8 gr arasında 20 ₺ var. O yüzden 8 liği paylaştım. Arkadaşlarına falanda verirsin. 4 istersen de yine hepsiburada da var

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Dwayne Rolly
Ben mx6 kryonaut falan bilirim. İyileri biliyorum onlarda pahalı. 150 ye ne var bilmiyorum. Hydronaut veya mx 4 e bakabilirsin. Fiyatları daha uygun oluyor

4 ve 8 gr arasında 20 ₺ var. O yüzden 8 liği paylaştım. Arkadaşlarına falanda verirsin. 4 istersen de yine hepsiburada da var
bütçeyi aşıyo bunlar

Farway

80+ Silver

Hem laptopta hem de masaüstünde kullanıyorum, laptop şuanda fişi çekmiş durumda 94 derecelerde, kasıp donuyor. Masaüstünü söküp takıyorum sık sık onda sorun yaşamadım hep değiştirdiğim için. PTM7950 falan mı alsam diye bakıyorum. Ama arctic Mx6'nın hakkını da yemeyelim normal işini çok güzel yapıyor.

YazılımKafa

80+ Silver
Hem laptopta hem de masaüstünde kullanıyorum, laptop şuanda fişi çekmiş durumda 94 derecelerde, kasıp donuyor. Masaüstünü söküp takıyorum sık sık onda sorun yaşamadım hep değiştirdiğim için. PTM7950 falan mı alsam diye bakıyorum. Ama arctic Mx6'nın hakkını da yemeyelim normal işini çok güzel yapıyor.
Laptoplarda çok sıkıntı oluyor. Güzel macunlar genelde pump out yapıyor maalesef

Yoksa bunlar gayet iyi macunlar

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Talat
Mx6 daha iyi diyorlar. Bende de kryonaut vardı. Bugün mx6 aldım. Yarın gelince test edicem.
bende kaliteli diye MX4 aldım beş para etmez işlemci macununu değiştireyim dedim değiştirdim 2 ay sonra işlemciyi değiştirdim işlemci öyle bir yapışıyorki cıkarması işkence oluyor sogutucudan başkalarına verdim uyardım da onlardada aynı sıkıntıyı cekti tavsiye etmiyorum..

Top Bottom