Neler Yeni

🔥İndirim Thermal Grizzly Kryonaut 205 TL

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb
Extreme yok hocam normali var arasında cok bir fark yok gibide 1 gr tek kullanımlık
Soğutucun gelen macun arasında 7800x3d de 2 derece fark ediyor bu islemcide en iyisinden biriniz kullansan cikicagi derece her türlü çıkıyor Max 2 derece oynuyor likit macun tek fark ediyor oda tehlikeli diye almadım.
Undervolt veya overclock kapatirsan fark oluyor bu seferde performansını düşüyor bir mantığı kalmiyor

Fantastiktürk

80+ Bronze
Arkadaşlar mesele sadece 1-2 derece değil ki. Bu macunlar ekstra yoğun ki ekran kartı, laptop gibi direct-die soğutmalarda kullanılabilsin. MX4 gibi termal macunları buralarda kullanırsanız macun zamanla akıp eskisinden kötü oluyor.

Bütçe yoksa işlemci gibi yerlere MX4 alabilirsiniz. Ama dediğim yerler için MX6 ya da TG Kryonaut almanız lazım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Reşit Akalın
Kanka şöyle bişey var bu tek kullanımlık ve tavsiyem bunu almandır. Zaten macun değişimi 6 ayda bir yapıl8yor ve 6 ayda bir 200 lira verebilirsin bence çünkü çok performanslı. Bu zamanda 200 lira çok bir para değil yani daha çok sürmek için bence Mx felan alma direk bunu al

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Halil
Soğutucun gelen macun arasında 7800x3d de 2 derece fark ediyor bu islemcide en iyisinden biriniz kullansan cikicagi derece her türlü çıkıyor Max 2 derece oynuyor likit macun tek fark ediyor oda tehlikeli diye almadım.
Undervolt veya overclock kapatirsan fark oluyor bu seferde performansını düşüyor bir mantığı kalmiyor
hepsi aynı mı diyorsun hocam anlıyamadım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka şöyle bişey var bu tek kullanımlık ve tavsiyem bunu almandır. Zaten macun değişimi 6 ayda bir yapıl8yor ve 6 ayda bir 200 lira verebilirsin bence çünkü çok performanslı. Bu zamanda 200 lira çok bir para değil yani daha çok sürmek için bence Mx felan alma direk bunu al
6 ay cok kısa değil mi hocam ben mi yanlış bliyorum ben sürdüm mü 2 yıl ellemem heralde :D

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
eyyüb

6 ay cok kısa değil mi hocam ben mi yanlış bliyorum ben sürdüm mü 2 yıl ellemem heralde :D
aynı gibi başkan :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Reşit Akalın

6 ayda bir yaparsan daha iyi olur

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Halil
6 ayda bir yaparsan daha iyi olur
ben kendimi biliyorum hocam 6 ay yapmamda 1 yıl yapabilirim. mx6 ile mx4 arasnda cok fiyat farkı var Thermal Grizzly yerine mx4 alacam gibi duruyor. Şimdi arkadaşımla konuştum ben sistemi yeni topluyorum zaten aldığın sıvı sogutucunun altında termal macun olur yeni sistemde almana gerek yok dedi doğru mu ?

Top Bottom