Neler Yeni

Çözüldü✓ Thermal Grizzly Kryonaut çok katı?

Asklepios

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Bedri Taha CAN
İşlemci: i3 13100f
Soğutucu: Stok soğutucu
Geçen cuma günü Thermal Grizzly Kryonaut isimli macunu almıştım bugün elime ulaştı ve macunu uygularken normal videolarda gördüğümden daah katı bir kıvamla karşılaştım (ilk termal macun uygulayışım) neyse diyip macunu uyguladım ve furmark testlerinde 100° derecenin üzerini görüyordu sonra boştaki sıcaklıüını ölçtüğümde 60 70 arası olduğunu gördüm nerede yanlış yaptım macun mu sıkıntılı acaba yardımcı olursanız sevinirim. Alttaki linkten aldım ürünü.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İşlemci: i3 13100f
Soğutucu: Stok soğutucu
Geçen cuma günü Thermal Grizzly Kryonaut isimli macunu almıştım bugün elime ulaştı ve macunu uygularken normal videolarda gördüğümden daah katı bir kıvamla karşılaştım (ilk termal macun uygulayışım) neyse diyip macunu uyguladım ve furmark testlerinde 100° derecenin üzerini görüyordu sonra boştaki sıcaklıüını ölçtüğümde 60 70 arası olduğunu gördüm nerede yanlış yaptım macun mu sıkıntılı acaba yardımcı olursanız sevinirim. Alttaki linkten aldım ürünü.
Teknobiyotik sahte macun satmaz diye düşünüyorum ama çok temiz bir firma da değil. Macunu ne kadar ve ne şekilde sürdünüz?

mehmeths

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar ve Donanım, Yapay Zeka, Yazılım, Çevrebirimleri
Ben teknobiyotikten mx4 almıştım

Asklepios

80+ Bronze