Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Thermalright 3lü argb fan tanesi 200tl 🔥🔥🔥

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Ali Mert Okuducu
Benim masanın altında kalıyor rahatsız edecek bi ses seviyesi var mıdır hocam
Ben masanın üstünde kullanıyorum ona rağmen çok aşırı rahatsız etmedi. Masanın altinda kullanıyorsanız sizi de rahatsız etmez diye düşünüyorum

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Birol Olcaytürkan
Aldım kurdum bile hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses seviyesi çok fazla değil bence. Kulaklık takip oyun oynarken falan hiç duymuyorum ben. Hava kalitesi olarakta gayet başarılı bence
Senin hepsiburada da satıcı QP'di değil mi? Benim satıcı problemli galiba... Ses konusunda çok tartışma yaşadık bu konu altında, kişiden kişiye değişiyor ses hassasiyeti...

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
454
İsim
Ali Mert Okuducu
Senin hepsiburada da satıcı QP'di değil mi? Benim satıcı problemli galiba... Ses konusunda çok tartışma yaşadık bu konu altında, kişiden kişiye değişiyor ses hassasiyeti...
Benim satıcı onlinealisverisyap diye bı saticiymis hocam

Ses konusunda da haklısınız. Bazı kişileri en ufak ses bile rahatsız eder ama ben sesli bı ortamda çalıştığım için çok ses olsa da rahatsız etmiyor beni 😄

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Birol Olcaytürkan
Benim satıcı onlinealisverisyap diye bı saticiymis hocam

Ses konusunda da haklısınız. Bazı kişileri en ufak ses bile rahatsız eder ama ben sesli bı ortamda çalıştığım için çok ses olsa da rahatsız etmiyor beni 😄
Allah Allah benimde aynı satıcı ama siparişi kargolamadı. :unsure:

Top Bottom