Neler Yeni

🔥İndirim ThermalRight Frozen Warframe 240mm LCD Ekranlı Sıvı Soğutma 2999 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Nasıl acaba
işlemciniz nedir
yük altında kaç derece
sesiz çalışıyor mu
sıvı kaçırdı mı hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim gibi sende bakiyon
5800x kötü slikon 75 derece max. Dragos gibi kötü bir kasa. Asia horse kasa fanları 6 tane full rpm. Yani fena değil. Ve soğutma dik takılı üstte değil. Normal bir sistem ve normal bir kasada 5 dereceye yakın düşüş yaşanır üste takıldığında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Genç desem
5800x kötü slikon 75 derece max. Dragos gibi kötü bir kasa. Asia horse kasa fanları 6 tane full rpm. Yani fena değil. Ve soğutma dik takılı üstte değil. Normal bir sistem ve normal bir kasada 5 dereceye yakın düşüş yaşanır üste takıldığında.
Düzenleyip tekrar yazar mısın bişey anlamadım

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Düzenleyip tekrar yazar mısın bişey anlamadım
1- Kötü değil.
2- Şuan kasamda dik konumda takılı. (Dik konumda takılı soğutma yataydan daha az performans verir yani sıcaklıklar yükselir 2 3 derece)
3-Ryzen 7 5800x işlemcim var kötü slikonlu. ( Kötü slikon demek işlemcinin iyi slikonlu Ryzen 7 5800x lere göre daha fazla ısınır anlamına gelir)
4-Dragos North kasam var hava akışı kötü bir kasa.
5-Asia Horse fanları orta seviye bir fan kasamda 6 tane takılı ve full hızda çalışıyorlar.
6-Bunlara rağmen max 75 derece gördüm.
7-Umarım anlamışsındır.
8-İyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Genç desem
1- Kötü değil.
2- Şuan kasamda dik konumda takılı. (Dik konumda takılı soğutma yataydan daha az performans verir yani sıcaklıklar yükselir 2 3 derece)
3-Ryzen 7 5800x işlemcim var kötü slikonlu. ( Kötü slikon demek işlemcinin iyi slikonlu Ryzen 7 5800x lere göre daha fazla ısınır anlamına gelir)
5-Asia Horse fanları orta seviye bir fan kasamda 6 tane takılı ve full hızda çalışıyorlar.
7-Umarım anlamışsındır.
8-İyi forumlar.
Max 75 ise ortalama kaç olur hocam genelde

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,041
İsim
Bilal Tepe
1- Kötü değil.
7-Umarım anlamışsındır.
8-İyi forumlar.
Asiahorse fanları 12 adet 4 set aldım 1700 1750tl civarına geldi kötü mü fanlar ? 9001 modeli

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Asiahorse fanları 12 adet 4 set aldım 1700 1750tl civarına geldi kötü mü fanlar ? 9001 modeli
Bende onlar yok. WD-001 var. Hayır fanlar kötü değil. Orta seviye dememin sebebi Noctua arctic vs fanlar var. Asia horse fan diye satılan çoğu fandan iyi. Coolermaster MSI fanlarından falan bunlar kötü bile değil berbat.

Ses konusunda nasıl
Pompa iyi full rpm fanlarda ses oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Genç desem
Bende onlar yok. WD-001 var. Hayır fanlar kötü değil. Orta seviye dememin sebebi Noctua arctic vs fanlar var. Asia horse fan diye satılan çoğu fandan iyi. Coolermaster MSI fanlarından falan bunlar kötü bile değil berbat.

Pompa iyi full rpm fanlarda ses oluyor.
Hocam her şey için saol ben bunu alıcam sayende teşekkür ederim son olarak memnun musun ben alicam pişman olur muyum 5 7500f için ve bu fiyata iyi mi

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam her şey için saol ben bunu alıcam sayende teşekkür ederim son olarak memnun musun ben alicam pişman olur muyum 5 7500f için ve bu fiyata iyi mi
Yani sanırım zaten bu fiyatın altında ekranlı soğutma yok. Ekran olduğu için verilebilir. 7500f için gayet yeterli.

Top Bottom