Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Thermalright TL-c12c-s Argb Kasa Fanı Siyah Üçlü Paket 603,84 TL🔥

ysuflix

80+ Gold
n11de 60 tl kupon + naysla %10 düşünce 489 TL'ye geliyo al-sat için alınır mı bir kaç ay tutsam falan @Ckribrahim abi ne dersin mantıklı mı

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,838
İsim
Kerem Çavuş
n11de 60 TL kupon + naysla %10 düşünce 489 TL'ye geliyo alsat için alınır mı bir kaç ay tutsam falan
geçen sefer de o amaçla alan olmuştu belki satmışlardır ama stok tekrar şu anki gibi gelirse sıkıntı

ysuflix

80+ Gold
geçen sefer de o amaçla alan olmuştu belki satmışlardır ama stok tekrar şu anki gibi gelirse sıkıntı
en kötü 500e veririm aldığım fiyata yani o paraya gider elimde kalmaz dert değil kar bırakmasa da olur zarar ettirmesin yeter ama bir kaç ay tutsam artar herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

mantıklı mı ne dersiniz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,838
İsim
Kerem Çavuş
en kötü 500e veririm aldığım fiyata yani o paraya gider elimde kalmaz dert değil kar bırakmasa da olur zarar ettirmesin yeter ama bir kaç ay tutsam artar herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

mantıklı mı ne dersiniz
yani olabilir ama kasım fırsatlarında daha iyi şeyler denk gelir herhalde :)

ysuflix

80+ Gold
yani olabilir ama kasım fırsatlarında daha iyi şeyler denk gelir herhalde :)
oda doğru iyi dedin onu al-sat için ordan da bişeler alabilirim 1200 tl param var cebimde azaldıkça alıyorum kumbaradan onu değerlendirmem lazım eriyo para :D

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Onur
oda doğru iyi dedin onu al-sat için ordan da bişeler alabilirim 1200 TL param var cebimde azaldıkça alıyorum kumbaradan onu değerlendirmem lazım eriyo para :D
abicim 2 gün sonra para lazım olursa napacaksın ? para yatsın diyorsan altın al borsaya gir fln

ysuflix

80+ Gold
abicim 2 gün sonra para lazım olursa napacaksın ? para yatsın diyorsan altın al borsaya gir fln
derdim parayı yatırmak değil parayı kısa vadede azar azar arttırabilmek para lazım olsa başka yollar da var babam, annem falan. bu benim bir dönem al-sat yapa yapa biriktirdiğim küçük bi para. bunu da ufak ufak arttırmaya çalışıyorum borsaya, altına, dövize vb. yatırmadan.

Hydranoid

80+ Bronze
bunlar 4 pin+ 5v rgb bağlantılı mı 6 pin mi adamlar bir şey satıyor açıklama yazmıyor hayret bir şey. Bir de altı pin değilse 6 pin olan önerir misiniz? Ve ek olarak Asus Prime A320M-E anakart kullanıyorum ve bu rgb bağlantıya benzer bir şey var ona taksam çalışırmı yoksa o başka bir şey mi? (4 pin tarzı ama 2 veya 3. pini eksik işte tam bir rgb bağlantısına benziyor)

ConquerorXIV

80+ Gold
Ekran görüntüsü 2023-09-18 214314.png

bunlar 4 pin+ 5v rgb bağlantılı mı 6 pin mi adamlar bir şey satıyor açıklama yazmıyor hayret bir şey. Bir de altı pin değilse 6 pin olan önerir misiniz? Ve ek olarak Asus Prime A320M-E anakart kullanıyorum ve bu rgb bağlantıya benzer bir şey var ona taksam çalışırmı yoksa o başka bir şey mi? (4 pin tarzı ama 2 veya 3. pini eksik işte tam bir rgb bağlantısına benziyor)

darkapol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Engin Demir
Kanka 6 pin muhabbetini bilmiyorum ama her fan da bir giriş bir çıkış 3 pin var argb için. Fanları birbirine bağlayıp anakarta tek sokete taktım hepsini.

Noxyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Deniz TAŞKIN
Kuponun ismi ne arkadaşlar bide nays kullanmadım ben bi açıklar mısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
Thermalright soğutucusunun 3 lü beyaz renkli olan paketini aldım acayip sesli çalışıyor kulaklık takınca rahatsız etmiyor ama kulaklık olmadan takılırsan başın ağrıyabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,067
Üyeler
147,060
Son üye
souldpars
Top Bottom