Neler Yeni

Thermalright-tl-c12c-s-argb uzun kullanım sonuçları

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Volkan
fan bu qp den aldım arkadaşlar pişman oldum resmen fanları en düşük moda aldım canavar gibi ses yapıyorlar hatta msi fanlarını bulmuştum bendekilerin aynısı 2.elden kullanılmamış 1200 tl di kontrolcü ile keşke onu alsaydım diyorum 750 tl ye aldım bir rezalet bir rezalet aklınız şaşar öyle bir ses yapıyor ki 900 rpm de her zaman kulaklık takasım gelmiyor resmen kafa şişiriyor fan sesleri yok böyle bir şey tamam hava akışı iyide çekilecek çile değil kulaklık takıyorum Hyperx c2 kumaş pad ile müzik yada oyun kısık sesteyse arkadan fanların sesleri geliyor 5 tane takılı teki kutusunda yer yok diye almayın aldırmayın arkadaşlar aklı olan almasın 300 500 daha verin başka bir şey alın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Görünti güzel ama ses feci
Fanların sesi

Ekler

• IMG_1612.jpeg
    IMG_1612.jpeg
    1.5 MB · Hit: 7
Son düzenleme:

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
SEFA KAYA
fan bu qp den aldım arkadaşlar pişman oldum resmen fanları en düşük moda aldım canavar gibi ses yapıyorlar hatta msi fanlarını bulmuştum bendekilerin aynısı 2.elden kullanılmamış 1200 tl di kontrolcü ile keşke onu alsaydım diyorum 750 tl ye aldım bir rezalet bir rezalet aklınız şaşar öyle bir ses yapıyor ki 900 rpm de her zaman kulaklık takasım gelmiyor resmen kafa şişiriyor fan sesleri yok böyle bir şey tamam hava akışı iyide çekilecek çile değil kulaklık takıyorum Hyperx c2 kumaş pad ile müzik yada oyun kısık sesteyse arkadan fanların sesleri geliyor 5 tane takılı teki kutusunda yer yok diye almayın aldırmayın arkadaşlar aklı olan almasın 300 500 daha verin başka bir şey alın

Görünti güzel ama ses feci
Fan sesi abartmiyorsunuz değil mi , o kadar kalitesiz fan olacağını düşünmüyorum

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Volkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fan sesi abartmiyorsunuz değil mi , o kadar kalitesiz fan olacağını düşünmüyorum
yok hocam rezalet kafamı bilmem ne yaptı 20 dk dır oturuyorum ses sitemi bozuldu onla bastırıyordum sesi şimdi oda yok

videoda çıkarsa atcam bi sn

hatta video çektim link oluşturuyorum ondan orantılarsın birde yanında canlı duyunca daha çok sesli geliyor

Son düzenleme:

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Ali
Aynı fandan 6 adet var full yüke çekmediğin sürece ses çıkarmıyor videoda da bir şey anlamadım değişik :)

Top Bottom