Neler Yeni

Yardım THH başvurusu hakkında bilgisi olan ?

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,358
İsim
Berkay BABUCCU
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar.Bundan bir kaç ay önce teyzeme hediye telefon almıştık.Xiaomi Redmi 9T telefonun markası.Şimdi sizlere telefon hakkında problemi dile getireceğim ve daha sonrasındaki olayları belirteceğim.

Telefon bir kaç gün önce tuhaf bir sıkıntı çıkarmaya başladı. Telefonu teyzem YENİDEN başlat dediğinde telefon kapanıyordu ve bir süre açılmıyordu. Daha sonra kılıftan dolayı tuşlar takılı kalmıştır diyerek telefonun kılıfını çıkartmasını ve tekrar denemesini söyledim.Bir iki denedi sorun yok sonra yine bir gün sonra telefon tekrar başlat veya kapat dedikten sonra tekrar açılmadı.Sonra yine açıldı ertesi gün tekrar kapandı ve bir daha açılmadı.Bu süreçte kullanıcı hatası olması gereken ne bir telefon vurması düşmesi, ne de absürt bir program indirmesi söz konusu olmadı. Zaten teyzem kullandığı için interneti de sadece Whatsapp için kullanıyordu.

Ürünü bizde garantiye gönderdik.Garanti yetkili servisi bugün telefon ile aramış ve ürünün internetten yüklenen programlar sebebiyle işlemcisinin sorun yarattığını ve bu sebeple 1200 tl civarı bir paraya işlemciyi tamir edeceklerini belirtmiş.Ben yarın arayıp bu durumu açıklamalarını ve ses kaydı aldığımı belirtip THH ye başvurmayı düşünüyorum.Benzer durumda olan veyahut THH başvrusunda özellikle belirtmem gereken bir madde veya tavsiye var ise onu almak istiyorum.

Top Bottom