Neler Yeni

Yardım THH Yapılan Başvuru Sonucu İade Verildi Ama Ürün Alınmadı

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Siz vatandaş olarak bilgisizseniz bu porblem değil, ama bu olağan bir şey gibi sunmayın. Hatalısınız.

Belgenizde iade değil değişim istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Size zaten sonuç raporu belgesi geliyor. O belge ile icraya giderek her şeyi yapabilrisiniz.

Sizin cahilliğiniz özetle.
Dostum anlamamakta sıkıntı yaşıyorsun sanıyorum. Telefonlarını aradığımda başka şirket ismi çıkıyor. Başka numarada sürekli meşgul. Mailleri kabul etmiyorlar. Bu adamlar kendilerine ulaşılmasını istemiyor belliki. Şikayetvar da inceledim çok fazla şikayet var paralarını geri alamayanlar var. Ben neden riske gireyim? 1 Ay ulaşamamışım neden THH ye değişim talep edip kendimi 1 2 ay belki daha fazla yorayım? Değişim yaptılar diyelim tekrar yanlış parça hasarlı parça göndermeyecekleri ne malum? Belliki bu şirket sorumsuz rastgele iş yapıp kopardığından para alan bir şirket. Şikayetvar için istersen isim vereyim git incele. Konuşmalarına dikkat et. Karşında 10 yaşında çocuk yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz vatandaş olarak bilgisizseniz bu problem değil, ama bu olağan bir şey gibi sunmayın. Hatalısınız.

Belgenizde iade değil değişim istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Size zaten sonuç raporu belgesi geliyor. O belge ile icraya giderek her şeyi yapabilrisiniz.

Sizin cahilliğiniz özetle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin elinize hiç bir bilgilendirme sunulmadıysa ürün size aittir, Karar raporunda veya her hangi bir yerde bilgi verilmediğinden tekrar tekrar emin olun.
Karar tutanağını da istersen özelden gönderirim incelersin.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,246
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
özelden gönderirim incelersin.
benim incelememe gerek yok, siz inceleyin. 6502 numaralı kanunuda oturun okuyun. İmkanınız varsa bütün vatandaşlık kanunlarını okuyun, lazım olur. Malum Türkiye vatandaşısınız diye düşünüyorum. Türkiyeli vatandaş da olabilirsiniz bilemem. Ama anayasayı bilmek her vatandaşınını görevidir.

Top Bottom