Neler Yeni

TikTok Algoritması Nasıl Çalışıyor?

omeryonal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Yusuf Önal
Yeni bir içerik yapıyorum.Videolarımı Almanya’dan paylaşıyorum bi tanıdık aracılığıyla.Kanalı açalı 2 gün oldu videolarım 900-1000 izleniyor.Başlangıç için iyi bir izlenme mi? Yeni başladığım için bilmiyorum.İzlenmeler çok hızlı bir şekilde 900-1000 olup duruyor bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Aslında çok garip bi algoritma var bana kalırsa bazı hesaplar çok öne çıkarken bazılarında en kaliteli içeriğide yapsanız 1 kişinin önüne çıkarmıyor.Hesabın tutması lazım.Yıllar önce oyun taktik videosu yüklemiştim 30k izlenmişti 1 günde mesela.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Yeni bir içerik yapıyorum.Videolarımı Almanya’dan paylaşıyorum bi tanıdık aracılığıyla.Kanalı açalı 2 gün oldu videolarım 900-1000 izleniyor.Başlangıç için iyi bir izlenme mi? Yeni başladığım için bilmiyorum.İzlenmeler çok hızlı bir şekilde 900-1000 olup duruyor bunun sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.
Sen Almanya'dan paylaşırsın. Tokat'tan Bursa'dan Bayburt'tan dayılar izler.

Tiktokun algoritması çok saçma. Kimi hesaplar var milyon takipçisi var keşfete videoları düşmüyor. Kimi hesaplar var az takipçili saçma sapan bir video çekip yükleyince keşfete düşüyor. Ya takipçin fazla olacak bu işte ya da biraz şanslı olacaksın.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,441
İsim
Batuhan
Bruh Moment GIF - Bruh Moment Bruhub Logo GIFs

omeryonal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Yusuf Önal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen Almanya'dan paylaşırsın. Tokat'tan Bursa'dan Bayburt'tan dayılar izler.
Vpn ile paylaşmıyorum direkt ordan paylaşılıyor bu sebeple izlenmeler tamamen Avrupadan oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tiktokun algoritması çok saçma. Kimi hesaplar var milyon takipçisi var keşfete videoları düşmüyor. Kimi hesaplar var az takipçili saçma sapan bir video çekip yükleyince keşfete düşüyor. Ya takipçin fazla olacak bu işte ya da biraz şanslı olacaksın.
Peki 10 dk içerisinde 1000 e gelip birden durma sebebi nedir?

Vpn ile paylaşmıyorum direkt ordan paylaşılıyor bu sebeple izlenmeler tamamen Avrupadan oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki 10 dk içerisinde 1000 e gelip birden durma sebebi nedir?
Eğer o kadar takipçin var ise sadece onların karşısına çıkıyordur. Ama o kadar takipçim yok diyorsan muhtemelen bir anda keşfetten düşüyorsun. Ayrıca izleyenler de videonu vs tekrar paylaşırsa o zaman da izlenme sayın artar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,455
Üyeler
141,297
Son üye
Xaont
Top Bottom