Neler Yeni

Yeni Pc Çökme Sorunları Yardım

Cihat33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Cihat
Selamlar arkadaşlar bu ayın başında elime pcim geçti neyse gayet güzel kullanıyordum geçen hafta çarşamba gübü yani ayın 14 oyun yüklerken elektrik kesintisi yaşandı sonra bende normal gene kullandım 2 gün sonra cuma günü arkadaşımla ranch simulator oynuyodum ve bi anda çökme donma gibi bir şey oldu bir şey yapamadım bende mecburan kapatma tuşuna basılı tutup kapatım bu zarar verir mi ? Neyse gene kullandım hiçbir sıkıntı yoktu uzun saatler oyun oynadım Bugünde pc baya uzun açık kaldı buyük boyutlu bir oyun yükliyodum indirdikten sonra oyuna bakıp çıktım sonra discord arka planda açık olduğu için bildirim gördüm dc yi açtım sonra kapatmak istedim ve kapatamadım çarpıya bastım kapatamadım alt+f4 yaptım gene olmadı sonra yeni masa üstü ekranı açtım ve çoktü yani çökme denilirmi bilmem masa üstündeki uygulamalar gözüküyordu fare imlecide hareket ediyordu ama alta sabit uygulamalar gözükmüyordu uygulamaları açamadım mouse ve klavye çalışıyordu sonra dedim pcyi kapatım bu sefer kanmadı bende gene basılı tutum yani bunun sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim ben ssd den şüpheleniyorum elektrik gidince zarar görmüş olabilir onun dışında yazılımsal yada driverla alakalıdır diye düşünüyom bunun bir çözümü varmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,934
Üyeler
140,728
Son üye
Birisii
Top Bottom