Neler Yeni

Tıraş Makinesi Önerisi

Morpheusz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Ekrem Özer
Bütçe
600
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar bana sakal için sıfır alabilicek düzenlemek için başlıkları olan, aynı zaman da saç tıraşı da yapabilicek bir makine lazım bu fiyata ne kadar olur bilmiyorum.Pek de anlamıyorum şahsen.Önerilerinizi bekliyorum.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar bana sakal için sıfır alabilicek düzenlemek için başlıkları olan, aynı zaman da saç tıraşı da yapabilicek bir makine lazım bu fiyata ne kadar olur bilmiyorum.Pek de anlamıyorum şahsen.Önerilerinizi bekliyorum.
philips oneblade kullanıyorum öneririm.

Morpheusz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Ekrem Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
16 saat şarj süresi sonra 1 saat kullanım biraz garip geldi ama inceleyeceğim dostum teşekkürler.
Valla hocam şöyle aslında, bozulmuyor diyebilirim. Uzun yıllar istisnasız götürüyor. Zaten tıraş olmak ne kadar sürüyor Max 15 dk. Şuan kullanıyorum 6 aydır vs aşırı memnunum

Morpheusz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf Ekrem Özer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla hocam şöyle aslında, bozulmuyor diyebilirim. Uzun yıllar istisnasız götürüyor. Zaten tıraş olmak ne kadar sürüyor Max 15 dk. Şuan kullanıyorum 6 aydır vs aşırı memnunum
sıfır alması nası pekil eski makinem sıfır alamıyordu pek korkuyorum yine aynı şekil olur diye

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Top Bottom