Neler Yeni

Öneri TKL Membran Klavye Önerisi?

Bergee

80+ Silver
Bütçe
300
TKL Membran klavye önerisi istiyorum eğer tkl membran yoksada sessiz mekanik bir klavye de önerebilirsiniz çok fazla hızlı kullandığım için klavyeyi çok fazla ses çıkarabiliyor normal bir klavye bile :D

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Furkan
Hyperx alloy core rgb ye bak bi derim

Bergee

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bergee

80+ Silver

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Peki 300 liraya kadar çok fazla ses yapmayacak tkl mekanik bir klavye var mı acaba?
En sessiz mekanik klavye bile membran yanında çok ses çıkarır bu yüzden önceliğini iyi belirle küçük bir klavye mi istiyorsun yoksa membran mı? İkisinin aynı anda olduğu bir klavye hatırlamıyorum.

Bergee

80+ Silver
En sessiz mekanik klavye bile membran yanında çok ses çıkarır bu yüzden önceliğini iyi belirle küçük bir klavye mi istiyorsun yoksa membran mı? İkisinin aynı anda olduğu bir klavye hatırlamıyorum.
Küçük ve membran istiyordum ama madem küçük membran yok o zaman sessiz mekanik tkl olmalı :(

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Küçük ve membran istiyordum ama madem küçük membran yok o zaman sessiz mekanik tkl olmalı :(
300 TL'de hep blue switchler var o yüzden pek sessiz mekanik klavye bulmak mümkün değil gibi sadece Redragon Kumara red switch olanı sessiz olabilir diğerlerine göre.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,014
İsim
Oğuz Oğuz
Bunlar membrane.

Bergee

80+ Silver
Bunlar membrane.
Teşekkürler hocam :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ardıl Koç
TKL Membran klavye önerisi istiyorum eğer tkl membran yoksada sessiz mekanik bir klavye de önerebilirsiniz çok fazla hızlı kullandığım için klavyeyi çok fazla ses çıkarabiliyor normal bir klavye bile :D

kanka istediğin fiyata sessiz tkl bunlar var tkl dediğin için yoksa membranda arkadaşların dedikleri gayet güzeller ama brown switch olan baya iyi gibi
bi bakarsın

Bergee

80+ Silver

kanka istediğin fiyata sessiz tkl bunlar var tkl dediğin için yoksa membranda arkadaşların dedikleri gayet güzeller ama brown switch olan baya iyi gibi
bi bakarsın
Teşekkürler hocam redragon K568 dark avenger sipariş ettim 243 liraya :)

Top Bottom