Neler Yeni

Çözüldü✓ Topladığım sistem nasıl?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,593
İsim
Bilal Tepe
Kanka İtopya en fazla 3 4 ay uğraştırır ve işini biliyorsan paranı geri alırsın ama diğer sitelerde paranı da alamazsın, dava açsan sonuçlanmaz. Senin yaşadığın çok düşük ihtimal. Sen Hepsiorada veya M11 ile bir mi tutuyorsun İtopyayı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburadadan diş fırçası bile bozuk gelir xD teknolojik şeyler almam bir kere yaptım 6 ay uğraştım. Amazon desen alırsın 5 ay sonra gelir kargon. İtopyadan aldığım üründe sıkıntı varsa tutanak tuttururum, tutturmadıysam alıcı haklarını kullanır 14 gün içerisinde iadeyi yaparım kimse karşı çıkamaz.

birde zaten %100 güvenilir site yok teknolojik aletlerde genelde şans işi seçim yaptığın marka bunu çok az değiştirir ben itopya tavsiye ediyorum en azından sistem kurulu gelsin sonra sistem kablolaması falan uğraşmayalım. İtopya ile olan durumun için de umarım yakın zamanda çözersin, hakkında hayırlısın dilerim.
Amazon 5 ay mi dün gece sipariş verdim bugün geldi ? İtopyada bile dün verdiğin 3 gün sonra geliyor neyse sen bildiğin gibi yap klasik türk yaşlısı mantığı var sende itopya vatan olsun ama çöp olsun mantığı en iyisi sen git mağazasından toplattir bence şimdi sitesinden alırsan kargoda kırık gelebilir

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Demir
Amazon 5 ay mi dün gece sipariş verdim bugün geldi ? İtopyada bile dün verdiğin 3 gün sonra geliyor neyse sen bildiğin gibi yap klasik türk yaşlısı mantığı var sende itopya vatan olsun ama çöp olsun mantığı en iyisi sen git mağazasından toplattir bence şimdi sitesinden alırsan kargoda kırık gelebilir
İşte senin Türk Yaşlısı gibi davranıp, anlamadığın şey, Teknoloji aletlerinde her şey şans işi. Bu olay her yerde böyle, özellikle ne itopyada, ne başka bir markada çok fark olmuyor. Sadece itopyanın tüm olayı "Pc toplamak" üzerine olduğu için işleri basit oluyor, bu nedenle ben İtopya tercih ediyorum. Ayrıca bende ayrı ayrı en ucuz sitelerden almasını bilirim ama her parçanın kargosunu ayrı bekleyip sonra kendim montajlamakla uğraşmak istemiyorum, bilmem anlatabildim mi :/

Birde ne sipariş ettiğine bağlı o kargo süresi olayı. Teknoloji ürünleri genellik ile yur dışından geliyor. Tabi senin düşüncelerine saygı duyuyorum, bunlar farklı deneyimler. Ben senin yaşadığını yaşamamışım, sen benim yaşadığımı yaşamamışsın, tamamen ayrı düşüncelere sahibiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Baran Aygül
belki birazcık abartı olmuş olabilir xD

yani anakart ve ram değişikliği olsa daha mı iyi olur?

sağol zaten benimde aklımda sonradan sıvı soğutma almak var şimdilik idare etsin. Adamlar öyle bi yazmış ki sanki dünyanın en kötü sistemini toplamışım gibi ama kaçırdıkları nokta ben sadece itopya üzerinden topladım onlar en ucuza nerede bulmuşlarsa koymuşlar ki ben güvenemiyorum o sitelere.
Ölücü olmamak lazım ben de normalden 3-4 fazla harcayarak yaptım daha kötü kasa daha kötü psu alcağına veya farklı farklı sorun yaşayabileceğin yerlerden alacağına en mantıklısı. Ben de çoğu şeyi sinerjiden aldım benzer durumdan ötürü. Mutabının tek olması 3-4 liradan daha önemli oluyor.

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Can
Yanlış anlaşılmasın Şahsen Nvidia kart tercih ederdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular