Neler Yeni

Topladığım sistem sizce nasıl?

Merich1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Bütçe
47000
Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Biraz araştırma yaptım ve özelleştirmelerle birlikte böyle bir şey topladım. Sizce parasına değer mi bütçemi en fazla bu kadar zorlayabildim. Uyumsuz bir parça vs. varsa belirtip yönlendirirseniz çok sevinirim.

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    54.1 KB · Hit: 28

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Emir
1721925247904.png

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Eren Çarko
Psu bira zayıf kalır gibime geldi 650 olsa daha iyi olur gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
SSD çok zayıf o anakarta bu ssd takılmaz

Merich1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle
Gönderdiğiniz sistemin daha iyi olduğunun farkındayım hocam ancak taksit avantajı sebebiyle gaming gen tr'den topladım sistemi diğer türlü çok fazla faiz biniyor. Bilen birisi olarak sistemde değiştirmemi önereceğiniz bir şey var mı?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Emir

Bu fiyata şu anlık en iyisi nvdı tabanlı bu malesef o da eksik kalsn.

Gönderdiğiniz sistemin daha iyi olduğunun farkındayım hocam ancak taksit avantajı sebebiyle gaming gen tr'den topladım sistemi diğer türlü çok fazla faiz biniyor. Bilen birisi olarak sistemde değiştirmemi önereceğiniz bir şey var mı?
Oyun için alıyorsunuzdeğil mi?

Merich1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Bu fiyata şu anlık en iyisi nvdı tabanlı bu malesef o da eksik kalsn.

Oyun için alıyorsunuzdeğil mi?
Evet hocam oyun için alıyorum. Diğer arkadaşın tavsiyesiyle kasayı ve soğutucuyu güncelledim. Son hali bu sistemin sizce nasıl eksik veya bu olmaz değiştir dediğiniz bir kısım var mı? Mecbur bu siteden almak zorundayım onu belirteyim tekrar.

En yakın değiştirebileceğim kasa bu 750w o da fiyat 48500 oldu. Ek olarak soğutucuyu güncelledim. Sizce şu an nasıl sistem eksik veya değiştir dediğiniz bir nokta var mı?

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    50.7 KB · Hit: 5
  • Adsız.png
    Adsız.png
    50.7 KB · Hit: 4

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Emir
Evet hocam oyun için alıyorum. Diğer arkadaşın tavsiyesiyle kasayı ve soğutucuyu güncelledim. Son hali bu sistemin sizce nasıl eksik veya bu olmaz değiştir dediğiniz bir kısım var mı? Mecbur bu siteden almak zorundayım onu belirteyim tekrar.

En yakın değiştirebileceğim kasa bu 750w o da fiyat 48500 oldu. Ek olarak soğutucuyu güncelledim. Sizce şu an nasıl sistem eksik veya değiştir dediğiniz bir nokta var mı?
Oyun içinse amd tabanlı sistem toplayalım hem bütçenizi zorlamamış olursunuz.Hem de 2k monitör alırsınız yanına.Ne dersnizi?

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Fettah Özalp
Hocam altta mesaj yazan arkadaşın dediği gibi düşünün bi. Birde önerin toplama almayın hazır sistemler daha uygun oluyor.
Oyun içinse amd tabanlı sistem toplayalım hem bütçenizi zorlamamış olursunuz.Hem de 2k monitör alırsınız yanına.Ne dersnizi?

Merich1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Onu çok araştırdım hocam ama dlss'in fsr'dan daha stabil çalıştığını düşünenlerdenim. Bu sistemi alırsam bi 5 sene falan kullanırım gibime geliyor o nedenle nvidia ekran kartına yöneldim. F/p olarak çok iyi değil onun farkındayım ama bütçem dahilinde alabileceğim en iyi sistem bu diye düşünüyorum. Bu bütçe kasa için ayırdığım bütçe bu arada 2k monitör alacağım yine kasa haricinde.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Emir
sadece m2ssdyi 1tb lexar yapın
ek olarak özelleştirmede ki soğutucu yerine https://www.akakce.com/islemci-sogu...ss-assassin-120-se-argb-fiyati,277759349.html
bunu alıp sistem oyun için gayet yeterli olmuş olur.

Merich1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Hocam altta mesaj yazan arkadaşın dediği gibi düşünün bi. Birde önerin toplama almayın hazır sistemler daha uygun oluyor.
Hocam sistem hazır zaten sadece ram, güç kaynağı ve soğutucu kısmını özelleştirdim. Sistemin 600w'lık , 5200mhz 16gb ram ve soğutucusuz fiyatı 43000tl bu özelleştirmelerle 48500'a geliyor.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Emir
Onu çok araştırdım hocam ama dlss'in fsr'dan daha stabil çalıştığını düşünenlerdenim. Bu sistemi alırsam bi 5 sene falan kullanırım gibime geliyor o nedenle nvidia ekran kartına yöneldim. F/p olarak çok iyi değil onun farkındayım ama bütçem dahilinde alabileceğim en iyi sistem bu diye düşünüyorum. Bu bütçe kasa için ayırdığım bütçe bu arada 2k monitör alacağım yine kasa haricinde.
Oyun içinse 7700xt de yıllardır götürür.Günümüz oyunlarında rx 580 gibi ekran kartları hala iş yapıyor.Ek olarak arada 15k fiyat farkı da var.15k fiyat farkına değecek bir şey yok bence.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Fettah Özalp
Hocam sistem hazır zaten sadece ram, güç kaynağı ve soğutucu kısmını özelleştirdim. Sistemin 600w'lık , 5200mhz 16gb ram ve soğutucusuz fiyatı 43000tl bu özelleştirmelerle 48500'a geliyor.
AMD alın hocam sistemi Intel almayın

Top Bottom