Neler Yeni

Toplama bilgisayar önerisi 45 bin TL

ardarb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda şimşek
Bütçe
45.000
Arkadaşlar sonunda bilgisayar almam kesinleşti eğer bana yardımcı olursanız bugün bilgisayar alabilirim.
Bütçem 45k. 2.000TL aşabilirim belki ama belli değil. Mümkünse bu bütçe ile kaliteli parçalar seçebilirseniz daha iyi olur.
Bu bütçeye ekipman dahil olacak (mouse kulaklık)
Monitör aldım önceden 1080p 165Hz.
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kürşat Kütükçü
Mesaj otomatik birleştirildi:

UP

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,216
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Nvdia AMD fark eder mi

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,216
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Anıl Kalyoncu
hocam kendi sistemim var satılık ama daha 20 gün falan oldu alalı 27 temmuzdada kurulumunu yaptım fakat biraz bütçenizi aşıyor genede görüşmek isterseniz burdayım ddr5 son nesil bi sistem full+full beyaz ekipmanlarda dahil

ardarb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kendi sistemim var satılık ama daha 20 gün falan oldu alalı 27 temmuzdada kurulumunu yaptım fakat biraz bütçenizi aşıyor genede görüşmek isterseniz burdayım ddr5 son nesil bi sistem full+full beyaz ekipmanlarda dahil
atarsanız bi bakayım 2.ele sıcak bakmıyorum ama

ayakliPC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hakan
Toplama bilgisayarda parça bazlı araştırmak lazım, en uygunu kovalıyorsan farklı farklı yerlerden sipariş geçmen gerekir.
Çoğu kişi de bunu istemez, bir yerden olsun toplayıp test edip göndersinler der, o zaman da tüm parçalarda en iyi fiyat bulunamayabilir ama kabul edilebilir bir fark olur.
Bir ihtimal daha var, bazı firmalar bazı markalarla anlaşmalı sistem çıkıyor.
Örneğin satışı yapan firma donanımarsivi.com olsun ben de çok bilindik bir markayım. Ben marka olarak belli bir süreli anlaşma yaptım satıcı donanımarsivi.com ile ve benim X marka ürünlerimin olduğu HAZIR bilgisayarı donanimarsivi.com satıcısı üzerinden aldığınızda daha avantajlı olabiliyorsunuz.

Dolayısıyla sadece pc sihirbazından sistem toplamak yerine firmaların hazır sistemler bölümüne de bütçeniz dahilinde göz gezdirin derim.

Arda.45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
Toplama bilgisayarda parça bazlı araştırmak lazım, en uygunu kovalıyorsan farklı farklı yerlerden sipariş geçmen gerekir.
Çoğu kişi de bunu istemez, bir yerden olsun toplayıp test edip göndersinler der, o zaman da tüm parçalarda en iyi fiyat bulunamayabilir ama kabul edilebilir bir fark olur.
Bir ihtimal daha var, bazı firmalar bazı markalarla anlaşmalı sistem çıkıyor.
Örneğin satışı yapan firma donanımarsivi.com olsun ben de çok bilindik bir markayım. Ben marka olarak belli bir süreli anlaşma yaptım satıcı donanımarsivi.com ile ve benim X marka ürünlerimin olduğu HAZIR bilgisayarı donanimarsivi.com satıcısı üzerinden aldığınızda daha avantajlı olabiliyorsunuz.

Dolayısıyla sadece pc sihirbazından sistem toplamak yerine firmaların hazır sistemler bölümüne de bütçeniz dahilinde göz gezdirin derim.
Öneriniz varmıdır başka hesaptayım pcye geçeceğim şimdi

ayakliPC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hakan

ardarb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
arda şimşek

ayakliPC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hakan
Ben bakarken vardı, parçalardan birinin stoğu tükenmiştir muhtemelen.
Demek istediğim bakın hocam marka destekli güzel PC de denk getirebilirsiniz.

Top Bottom