Neler Yeni

Toplama PC Fiyatlandırma Yardımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Soner Külcü
Arkadaşlar çok fazla 2.ele hakim değilim ama elimde bu sistem mevcut ve laptopa geçtim üniversite için bu sistemide artık kullanmayacağım o yüzden satılığa çıkarıyorum bazı fiyatlar belki çok ucuz belki çok pahalı bilmiyorum sahibinden üzerinden kontrol ederek bir fiyat belirlemeye çalıştım fiyatları revize edebilmem için yardımcı olursanız güzel olur ve full setup olarak satmayı planlıyorum full setup haline düz hangi fiyatı koymalıyım sizce aklımda full setup olarak satıp kulaklık ve mosuselardan arta kalanları tek tek satma fikri var aklımda düşünceleriniz nelerdir?

Ekler

• 1.jpg
    1.jpg
    514.5 KB · Hit: 30

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Full setup 12 15 k eder alıcıya bağlı. Tek tek satarsam muhtemelen daha karlı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
sistemi tek parça halinde koyarsan fiyatı düşer isteyene tek tek de verirsen o zaman biraz daha karlı gider

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
sence tek tek fiyatları ne yapmalıyım şuan hakim birisine benziyorsunuz ikinizde yardımcı olursanız tek tek ekleyeceğim buradada teklif üzerine koyarım
Parçaların fiyatları hakkında çok bilgim yok ama sarı sitede diğer satıcıların koyduğu fiyatlara göz gezdirirsen o civarlara koyabilirsin parçalarını

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Soner Külcü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçaların fiyatları hakkında çok bilgim yok ama sarı sitede diğer satıcıların koyduğu fiyatlara göz gezdirirsen o civarlara koyabilirsin parçalarını
şuanki fiyatları oralara bakarak çıkarttım açıkcası ama yinede birkaç kişi pahalı olduğunu belirttiler bazı parçaların bazıları da ucuz gözüktü gözüme

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
şuanki fiyatları oralara bakarak çıkarttım açıkcası ama yinede birkaç kişi pahalı olduğunu belirttiler bazı parçaların bazıları da ucuz gözüktü gözüme
Normal fiyatların 100 200 üstüne ilana koyabilirsin. Gerekirse pazarlıkla az bi şey düşersin. Zaten her geçen gün zamlanıyolar

Top Bottom