Neler Yeni

Toplama pc mi yoksa laptop mu almalıyım ?

Mami0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammet Yalçınkaya
Selam, ben yeni bi pc almak istiyorum ve çok kararsızım öncelikle şöyle başlayayım.
Babam emekli olucak 6 - 9 ay sonra ve oraya buraya gidicez artık (tatil vb oraya buraya) max 6000 - 6500 civarında bi bütçem var açıkça söylemek gerekir ki bende laptop düşmanı birisiydim işte laptop alacağına masaüstü topla falan filan diyenlerdendim ve gittiğim yerlerde de oyun oynamak video izlemek böyle şeyler yapmak istiyorum sizce LAPTOP mu almalıyım yoksa TOPLAMA mı ?. (Toplama alırken İtopya, İnce Hesap, Vatan gibi yerlerden alıcam) Şimdi Araştırdım biraz dediğim bütçeye göre Monster Abra A7 buldum (Monster Abra A7 Link) şimdi YouTube'dan incelemelerine bakıcam yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Bu senin verebileceğin bir karar oynamak istediğin oyunlar nedir? eğer masaüstü olursa taşımaktan bir süre sonra bıkacak mısın? Aldığında memnun kalacak mısın? bunlar önemli etkenler eğer ben taşımaktan bıkmam usanmam sıkılmam iyi performans istiyorum diyorsan masaüstü al ama taşıyamam farklı yerlerede giderim kim ugrasıcak kasa taşımakla diyorsan laptop alıp oynadığın oyun listeni biraz daraltman gerekebilir.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Selam, ben yeni bi pc almak istiyorum ve çok kararsızım öncelikle şöyle başlayayım.
Babam emekli olucak 6 - 9 ay sonra ve oraya buraya gidicez artık (tatil vb oraya buraya) max 6000 - 6500 civarında bi bütçem var açıkça söylemek gerekir ki bende laptop düşmanı birisiydim işte laptop alacağına masaüstü topla falan filan diyenlerdendim ve gittiğim yerlerde de oyun oynamak video izlemek böyle şeyler yapmak istiyorum sizce LAPTOP mu almalıyım yoksa TOPLAMA mı ?. (Toplama alırken İtopya, İnce Hesap, Vatan gibi yerlerden alıcam) Şimdi Araştırdım biraz dediğim bütçeye göre Monster Abra A7 buldum (Monster Abra A7 Link) şimdi YouTube'dan incelemelerine bakıcam yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden TEŞEKKÜRLER :)

Gezicek isen laptop mecbur.

Top Bottom