Neler Yeni

Torrent'ten sanırım virüs kaptım. (ÇÖZÜLDÜ)

Romalu lakaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Emre
Siteyi hiç kullanmadım ama bu sitenin temiz olması lazım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,090
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Tamindir zaten virüs yuvası üstüne türk sitesi kullanmışsınız buda ikinci falsonuz olmuş Format atın gidip FitGirl'ün orjinal sitesinden indirin Alttaki Utorrent'in kendi sitesi. Onun altındaki ise FitGirl'ün orjinal sitesi biraz yavaş indirir belki ama güvenilirdir hiçbir zaman yarıyolda bırakmadı beni.
https://www.utorrent.com

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
yolcu arslan
Tamindir zaten virüs yuvası üstüne türk sitesi kullanmışsınız buda ikinci falsonuz olmuş Format atın gidip FitGirl'ün orjinal sitesinden indirin Alttaki Utorrent'in kendi sitesi. Onun altındaki ise FitGirl'ün orjinal sitesi biraz yavaş indirir belki ama güvenilirdir hiçbir zaman yarıyolda bırakmadı beni.
Bu fitgl müdür nedir en b*ktan repack yapan grup.
Herif sıkıştırma yaparken işlemciyi umursamıyor.
Konu sahibi işlemcim tavan yaptı diyor fitgörden indirme yapanın işlemcisine saygısı acıması yoktur işlemcini toprağa gömüyor.Bulaşmayın.
İlla repack indirilecekse DODİ indirin.

Konu sahibi cyberpunk vs tavsiyem steam üzerinden oyna uyguna satan yerler var son dönemde bende hepsini steam üzerinden yasal olarak kullandım. Bende zamanında o hataları yaptım.
Sistemi geri al yada Windows 10 sistem seçeneklerinden kurtarma var kurtar seçeneğini kullan.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,090
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu fitgl müdür nedir en b*ktan repack yapan grup.
Herif sıkıştırma yaparken işlemciyi umursamıyor.
Kankacım işlemciyi umursamıyor da en güvenilir yerlerden kendisi, gidip torrentoyun gibi saçma saçma yerden indireceğine fitgirlden indirsin bari de virüs yemesin.
Dediğin gibi en mantıklısı Paylaşımlı hesapla steamdan oynamak ta onada arkadaş yanaşırmı bir şey diyemem. (Kendimde paylaşımlı hesap kullandım bir sıkıntı yaşamadım.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
yolcu arslan
Kankacım işlemciyi umursamıyor da en güvenilir yerlerden kendisi, gidip torrentoyun gibi saçma saçma yerden indireceğine fitgirlden indirsin bari de virüs yemesin.
Dediğin gibi en mantıklısı Paylaşımlı hesapla steamdan oynamak ta onada arkadaş yanaşırmı bir şey diyemem. (Kendimde paylaşımlı hesap kullandım bir sıkıntı yaşamadım.)
Anladım dostum sen daha tecrubeli olabilrsin.
Bende paylaşımlı kullnıyorum hiç yoktan iyidir.

Ceasar123

80+ Silver
Alttaki Utorrent'in kendi sitesi.
Torrenti zaten kendi sitesinden indirdim başta zaten. Sorun çıktıktan sonra silip birde başka siteden indireyim dedim belki bişey değişir diye. Ama yine olmadı.

Onun altındaki ise FitGirl'ün orjinal sitesi biraz yavaş indirir belki ama güvenilirdir hiçbir zaman yarıyolda bırakmadı beni.
Sağol teşşekkür ederim.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,090
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Anladım dostum sen daha tecrubeli olabilrsin.
Bende paylaşımlı kullnıyorum hiç yoktan iyidir.
Paylaşımlı zaten en iyisi de paralı ya (20-30 tlden kaçmaya çalışan insanlarda tanıdım bu hayatta) ondan dolayı genelde bu seçeneği sunmuyorum.
Ama kendim Spiderman Serisini bu şekilde oynadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Torrenti zaten kendi sitesinden indirdim başta zaten. Sorun çıktıktan sonra silip birde başka siteden indireyim dedim belki bişey değişir diye. Ama yine olmadı.

Sağol teşşekkür ederim.
Kanka istiyorsan ucuza paylaşımlı hesaplar satılıyor kendimde kullandım zamanında şuanda oyun oynamaya vaktim yok o yüzden almıyorum ama onlarda doğru yerden alırsan güvenilirdir bi sıkıntı yaşamazsın.

Ceasar123

80+ Silver
Kanka istiyorsan ucuza paylaşımlı hesaplar satılıyor kendimde kullandım zamanında şuanda oyun oynamaya vaktim yok o yüzden almıyorum ama onlarda doğru yerden alırsan güvenilirdir bi sıkıntı yaşamazsın.
Onlarada bir bakarım.
Ama şuan kaza bela keza bela cyberpunk 2077 indirdim :)
Bari oynıyım.
Ama içinde XESS 1.3 yok. Daha eski bir hali var.

Onun dışında sende LukeFZ güncel FSR3 mod dosyası var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Alperen Yılmaz
10 yıldır torrent kullandım bir kere virüs kapmadim karsperkte var yani oyun indirirken daha güvenilir siteler tercih edin yoksa Chrome de gezinirken bile virüs kapabilirsiniz.
Hocam siz ilk girişteki siteye tıklarsanız zaten virüs bulaşabilir ben pc eski diye virüse dair butün korumaları yaptım bir kere virüs bulaşmadı dikkatli indirince bir sorun çıkmıyor aslında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden kimse korsan oyun desteklemiyoruz yazmadı

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,090
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Neden kimse korsan oyun desteklemiyoruz yazmadı
Tr şartlarında korsancı olmayacan da ne olacan kanki 2020-2024 başları arasında korsanı bırakmıştım orj alıyordum herşeyi de zorla korsana yönlendiriyorlar adamı.

Ceasar123

80+ Silver
Tr şartlarında korsancı olmayacan da ne olacan kanki 2020-2024 başları arasında korsanı bırakmıştım orj alıyordum herşeyi de zorla korsana yönlendiriyorlar adamı.
En son 2023 te RDR2 yi orijinal aldım.
Birde Little Nightmares 2.

Aslında yine 1.5k verilir oyuna ama veresimde yok çok iştahlanamadım oyuna. Bi merak ettim sadece.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,247
Üyeler
157,045
Son üye
habes
Top Bottom