Neler Yeni

Torrent'ten sanırım virüs kaptım. (ÇÖZÜLDÜ)

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Arda Akel
Sağolun. Dengelide kalmıştı güç modu, nihai performansa çektim düzeldi.
Ultimate Performance moduna mı? O da çok güç tüketir be hocam ama siz bilirsiniz.
Hocam ben genelde bir kaç düzgün site kullanıyorum, size de öneririm eğer isterseniz özel mesajdan yazayım?

Yıllardır ne virüs yedim ne malware gözüktü sistemde. Ne zaman oyun deneyimlemek istesem oralardan indiriyorum.

Ceasar123

80+ Bronze
Ultimate Performance moduna mı? O da çok güç tüketir be hocam ama siz bilirsiniz.
Dengeli vs. bazen sorun çıkartıp duruyor. Direkt her zaman en yüksekte çalışması iyidir, uğraşasım yok.
Zaten biosta PSS support, Global C state control vs. gibi boşa alma ayarları kapalı.
O yüzden windows güç modunu güç tasaruf bile yapsam işlemci hep tam hızında.

Hocam ben genelde bir kaç düzgün site kullanıyorum, size de öneririm eğer isterseniz özel mesajdan yazayım?
Yıllardır ne virüs yedim ne malware gözüktü sistemde. Ne zaman oyun deneyimlemek istesem oralardan indiriyorum.
Yok sağolun hocam. Zaten sürekli bişey indirip durmuyorum. Ayda yılda 1.

The Semih

80+ Silver
Güvenli korsan diye bir şey yok bana göre.
Tabii ki kötü amaçlı birsürü korsan var, hepsine virüs demek mantıksız çünkü senden benden iyi yazılımcılar o dosyaların içine girip bakıyor hepsinde virüs olsa günümüzde erişemezdik. Koskoca rockstar games bile max payne 2 yi steame korsan olarak koyuyor, ve parayla satıyor. Korsana izin veren oyun şirketleri var hatta anlaşmalılar bu adamlarla 6 ay süre veriyorlar sonra kırıyorlar oyunlarını.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Selim
Hocam siz ilk girişteki siteye tıklarsanız zaten virüs bulaşabilir ben pc eski diye virüse dair butün korumaları yaptım bir kere virüs bulaşmadı dikkatli indirince bir sorun çıkmıyor aslında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden kimse korsan oyun desteklemiyoruz yazmadı
Çünkü destekliyorum 🤷 yani prensipleri olan seri katil olarak tanımlayabilirsiniz çocuk ve kadın öldürmeyen tiplerden yani 👽 torrenti de o prensipte kullanıyorum birden fazla dil bilmeme rağmen Uganda ya dil getirip Türkiye'ye getirmeyen firmalarin oyunlarını torrentten çatur çatur oynuyorum ve bağış atıyorum onun dışında Türkçe dil desteği getiren firmaların oyunlarını satın alırım ve desteklerim 👌 global dil ingizlice ise tüm oyunlar sadece ingizlice olarak çıkaracaklar yok ama ugandanin kabile dilini ekleyip Türkçe koymam diyorsaniz ozaman korsanların prensesine bağış atmaya devam edecez 💸

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,647
İsim
Mert Can Ergün
Winrar dan indiriyorum genellikle virüs yemedim güvenilir yerden

Top Bottom