Neler Yeni

Ana Konu Tosla ile 110 TL kazanma ve Aliexpress cashbacki

oEnesQlf

80+ Silver

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Üst limit 150 TL olarak güncellendi tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı uygulamaya davet etmek

Viya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda
Nays kampanyası 250 TL

İş bankasının ön ödemeli uygulaması olan nays referansla getirdiğiniz her kişi için 25 TL toplamda 250 TL veriyor tek yapmanız gereken referans linkinizi yakınlarınızla paylaşmak kullanmak isteyenler için kendi referans linkimi paylaşıyorum bol kazançlar

Unutmayın referansın geçerli olması için uygulamanın linkten indirilmesi ve kayıt için yine linkten açılması gerekiyor yoksa para hesabınıza gelmez

https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&adj_label=2e7cda9d-12c9-4bf5-b6ee-47e0d0e01594

Tosla kampanyası 150 TL

Akbankın ön ödemeli uygulaması olan toslanın referans kampanyasıda hem size hem karşı tarafa olmak üzere kişi başı 10 TL toplamda 150 TL veriyor kayıt esnasında referans kodunu uygulamaya girmeniz yeterli kullanmak isteyenler için referans kodumu paylaşıyorum

AOJGX
Dostum yardım etme imkanın varmı anlamadım ben çok bişey discordan arkadaş ekleyip yazabilirmisin? ! Arda#5577

Penguen

80+ Silver
Birader konuyu güncelleyip durma. Seni engelliyorum zaten. 5-10 TL için forumu işgal ediyorsun. Yazık.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Birader konuyu güncelleyip durma. Seni engelliyorum zaten. 5-10 TL için forumu işgal ediyorsun. Yazık.
Tosla için yükseltmiyorum 25 TL güzel geldiği için nays konusu açtım iki kez kapatıldı mecburen buraya taşıdım görmek istemiyorsan engelle hocam ne yapabilirim oyun parası çıkarıyorum

Son düzenleme:

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Kaan
Olum bu moderatörler yemin ederim kötü lafları hak ediyor. Ben paylaşıyorum aynı konuyu, konum kapanıyor ama başkaları rahatça paylaşıyor. Sıkıntınız ne la sizin?

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Olum bu moderatörler yemin ederim kötü lafları hak ediyor. Ben paylaşıyorum aynı konuyu, konum kapanıyor ama başkaları rahatça paylaşıyor. Sıkıntınız ne la sizin?
Benim nays konumda kapandı tosla konusuna taşımak zorunda kaldım konumun kapanma sebebi daha önce aynı konuyu açmış olmammış işin komik tarafı konum açar açmaz silinmişti birde iyi niyetimizi suistimal etme notu düşmüşler Mehmet hocama yazdım ama pek önemsemedi

Ekler

• Screenshot_2023-01-30-20-44-30-424_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-30-20-44-30-424_com.android.chrome.jpg
    427 KB · Hit: 47

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Kaan
Benim nays konumda kapandı tosla konusuna taşımak zorunda kaldım konumun kapanma sebebi daha önce aynı konuyu açmış olmammış işin komik tarafı konum açar açmaz silinmişti birde iyi niyetimizi suistimal etme notu düşmüşler Mehmet hocama yazdım ama pek önemsemedi
Komedi herifler. Çoluk çocukla uğraştırıyorlar ya.

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Daha önce referans linkli paylaşım yaptım diye hesabım yasaklama yedi ancak bu konu Eylül'den beri aktif kalabiliyor ve raporlayınca da reddediliyor. Modlardan tanıdığı felan var herhalde arkadaşın. Bildiğin ufak çapta bir ülke simülasyonu olmuş bu konu :D

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Daha önce referans linkli paylaşım yaptım diye hesabım yasaklama yedi ancak bu konu Eylül'den beri aktif kalabiliyor ve raporlayınca da reddediliyor. Modlardan tanıdığı felan var herhalde arkadaşın. Bildiğin ufak çapta bir ülke simülasyonu olmuş bu konu :D
Çünkü ana konular bu yüzden var herkes kendi konusunu açıp referans paylaşırsa konu kirliliği olur konunun amacı insanların bu konu altına referans paylaşması

L3ON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Emir
Çünkü ana konular bu yüzden var herkes kendi konusunu açıp referans paylaşırsa konu kirliliği olur konunun amacı insanların bu konu altına referans paylaşması
Ben zaten farklı bir konuda açmıştım, aynı başlık altında değildi :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,393
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom