Neler Yeni

Tosla kart alınır mı?

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Enes
Tosla kart sizce alınır mı? Papara almayı düşündüm ama ceza vb. olayları varmış. Birde tosla kart güvenilir mi, şokta para yatırabiliyor muyum?

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Silindi.

Son düzenleme:

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bir zamanlar tosla kullandım, kampanyaları oldukça güzeldi.
Tosla akbankındır, güvenilir.

o1FeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Görkem Fidan
Bu zamana kadar Papara kullanıyorum hiçbir şekilde ceza da yemedim. Her türlü işimi görüyor. Tosla mantığı da aynı bir farkları yok öyle

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Tabii alınır. Paparadan daha iyi hatta. Çünkü paparadaki avantajların çoğu var ve artı olarak sağladığı avantajlarda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ahmet Talha Elma
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Instagram
instagram.com/talhaelma.0
Steam
schevillar ®
Facebook
devreklibaba
Twitter
talhaaelma0
Tosla kart sizce alınır mı? Papara almayı düşündüm ama ceza vb. olayları varmış. Birde tosla kart güvenilir mi, şokta para yatırabiliyor muyum?
İkisini de aktif olarak kullanıyorum . İkisinden de çok memnunum hiçbir problemim yok , önceden de yaşamadım . Tabi ki tosla Akbank'ın olduğundan daha güvenilir . Dediğiniz ceza muhabbetleri şöyle ; Siz kartınızı kiralarsanız ceza yersiniz . Gerçi yememe ihtimaliniz de var . Kiralayan kişiler genelde kartı kara para transferi için kullandığından kartın sahipleri ceza yiyor. Bu kadar.

hard rp

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
560
İsim
Enes
paparada kartını kiralamadıktan sonra ceza yemezsin tosla kartta alınır çok bi farkları yok bence
Tosla bana daha mantıklı geliyor, evimin hemen yanında Şok var ordan para doldururum.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Tosla en az Papara kadar güzel ve kullanışlı bir kart. Papara'daki önemli cashbackler Tosla'da da var zaten. Onun dışında Şok'tan da para yükleyebileceğin için çok daha kolay olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kerem
Tosla'da genelde 20TL'ye 10TL Cashback, 10TL'ye 10TL gibi Cashbackler var; fakat artık Spotify, YouTube gibi platformlarda da aylık maksimum 9TL olmak üzere Cashback kazanılabiliyor. İkisi de aynı şey olmaya başladı gibi, fakat hala kullanım şartları farkı:
Mesela Tosla'da 18- isen hesabını onaylayamazsın, çünkü banka hesabından para göndermen gerekiyor.
Fakat Papara'da hesabını 13+ isen her türlü onaylayabilirisin.
Ayrıca para yatırma olarak Tosla'da sadece Akbank ATM'sinde para kesmiyor, Papara'da aylık 5 işleme kadar; 500TL'ye kadar ücretsiz. Her ATM'de.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,030
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom