Neler Yeni

Tost Ekmeği Makineye Neden Yapışır?

Satashke

80+ Bronze
Dostlar tost yaparken ekmek makineye yapışıyor. Sebebi ne olabilir ? Çıkarırken parçalanıyor bütün keyfimi kaçırdı.

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
güzelce tereyağı sürersen bişe olmaz.

KoppuK

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
OrkunBaysal
Terayağı sürmeden tostu basıyorum biraz ısınsın diye. Sonra tekrar makinenin kapağını açıp tereyağı sürüyorum ve geri basıyorum. Hata burda mı acaba ?
hocam bi 5 sn tutun zaten üstü hemen kıtırlaşır sonra rahatça sürersiniz tereyağını.
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde malzemeyi çok koyarsanızda parçalanıyor olabilir.

Ronnie

80+
Terayağı sürmeden tostu basıyorum biraz ısınsın diye. Sonra tekrar makinenin kapağını açıp tereyağı sürüyorum ve geri basıyorum. Hata burda mı acaba ?
Ben tereyağı sürmeden yapıyorum. Daha önce hiç yapışmadı

Techno08

80+ Gold
bizde bir tost makinesi var altı granite benziyor yapışmıyor tost. istersen marka modelini falan söyleyebilirim küçük bir makine ama tost yaparken hiç zorlanmıyorum yapışmıyor.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Tost makinesinin kalitesine bağlı. Özellikle plastik tarzı bir yapısı var ise yapışıyor. Önerim ısıtmadam önce tereyağı sürmen.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,938
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Abi taktik veriyorum iyi dinle yağlı kağıdı alıyorsun tost makinesinin içine koyuyorsun tostu ise yağlı kağıdın üstüne koyuyorsun ve yapışmiyor

timury

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
timur yalçın
Dostlar tost yaparken ekmek makineye yapışıyor. Sebebi ne olabilir ? Çıkarırken parçalanıyor bütün keyfimi kaçırdı.
kaliteye bağlı bizim 2 sene önce 400 TL'ye aldığımız tost makinesi 2 bin TL oldu hiç yapışmıyor granit gibi bir malzemesi var metal lerde yapışıyor

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Okan Aslantaș
Yağlı kağıt kullan annem hep öyle yapıyor hem tereyağı sürüyor hemde yağlı kağıdın arasına koyuyor hem tost makinesi kirlenmiyor hemde yapișmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,839
Üyeler
141,637
Son üye
Nurr34
Top Bottom