Neler Yeni

Tp link 4.0 bluetooth cekim mesafe sorunu

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
Dualshock 4 ile bluetooth olarak oyun oynuyorum. Fakat 40-50 cm maximum 1 metre uzaklastigimda kopmalar mevcut. Sizce bu durum normal mi?
hatta şöyle bir durum soz konusu. Kol ile bluetooth dongle arasina bir sey girdiginde bile mesafe cok yakin olsa bile kopuyor. Sizce bu durum normal mi? Bluetooth 5.0 aldam duzelir mi? Rahat rahat 2 metre mesafeden cekmezmi anlamadim bu durumu

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
bazen salona televizyonun yanına taşıyorum 2 metre gibi mesafeden ds4 ile sorunsuz oynuyorum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım. ds4 ün şarjı azalınca sorun yaşıyor olabilir misin? sorun yaşarken ds4ün şarjı fulle yakın mı?

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Huseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bazen salona televizyonun yanına taşıyorum 2 metre gibi mesafeden ds4 ile sorunsuz oynuyorum. herhangi bir sıkıntı yaşamadım. ds4 ün şarjı azalınca sorun yaşıyor olabilir misin? sorun yaşarken ds4ün şarjı fulle yakın mı?
Hocam eve gidince sarji fulleyip deneyecegim. Ama bir sorun var gibime geliyor. Bence normal degil bu durum. Alici cekim mesafesi bozulmus olma ihtimali var mi? Dark markasinin 5.0 modeli ile bu sorunu cozebilirmiyim?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Hocam eve gidince sarji fulleyip deneyecegim. Ama bir sorun var gibime geliyor. Bence normal degil bu durum. Alici cekim mesafesi bozulmus olma ihtimali var mi? Dark markasinin 5.0 modeli ile bu sorunu cozebilirmiyim?
açıkçası ben ona güvenemedim ve tplink aldım. darktan elektronik ne aldıysam yarı yolda bıraktı. hayatımda hiç hdmi kablom bozulmamıştı, dark marka olan bozuldu. tek memnun olduğum şey ps4ü dik tutan ayak. o da elektronik değil. o yüzden dark almayı düşünmedim bile. tplink ile problem varsa istersen aldığın yerle görüş, bir garantiye gönder. çok kısa mesafede bile çekim sorunu yaşıyorum de. muhtemelen kontrol edip değiştirirler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Baran Bakır
Dualshock 4 ile bluetooth olarak oyun oynuyorum. Fakat 40-50 cm maximum 1 metre uzaklastigimda kopmalar mevcut. Sizce bu durum normal mi?
hatta şöyle bir durum soz konusu. Kol ile bluetooth dongle arasina bir sey girdiginde bile mesafe cok yakin olsa bile kopuyor. Sizce bu durum normal mi? Bluetooth 5.0 aldam duzelir mi? Rahat rahat 2 metre mesafeden cekmezmi anlamadim bu durumu
ya kolun alıcısı yada dongle da sorun var,önerim önce dongle değiştir,sorun düzelmezse ds4 ü tamire verirsin

Top Bottom