Neler Yeni

TP-Link UB500 Bluetooth Adaptör Kopma Sorunu

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Selamlar tp link ub500 5.0 bluetooth adaptör aldım ve dualshock 4 bağladım fakat 2 metre sonra bağlantı kopuyor , yorumlarda 5-6 metreye kadar çekiyor yazmışlardı fakat max 2 metre sonra konsolu kullanamıyorum bilgisi olan varmı normal mi?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,334
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Açıkçası o metre değerleri çevredeki kablosuz sinyali sayısına göre bile değişiyor. O adaptörü kullanıyorum 3-4 metreye kadar kopmuyor fakat araya duvar girince gidiyor. Normal bana kalırsa.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Selamlar tp link ub500 5.0 bluetooth adaptör aldım ve dualshock 4 bağladım fakat 2 metre sonra bağlantı kopuyor , yorumlarda 5-6 metreye kadar çekiyor yazmışlardı fakat max 2 metre sonra konsolu kullanamıyorum bilgisi olan varmı normal mi?
Bende tan tersi platoon Bluetooth apartı aldım 7 metreden çekiyor ama her Xbox kolumu bağladığım zaman çıkarıp takmadan algılayamıyor. Sen memnun musun TP linkin aparatından bence ona geçmeyi düşünüyorum çünkü

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende tan tersi platoon Bluetooth apartı aldım 7 metreden çekiyor ama her Xbox kolumu bağladığım zaman çıkarıp takmadan algılayamıyor. Sen memnun musun TP linkin aparatından bence ona geçmeyi düşünüyorum çünkü
Hocam şuanki durum konuda yazdığım gibi , onun dışında bir problem görmedim henüz sadece çekim mesafesi çok az

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şenol Özen
Açıkçası o metre değerleri çevredeki kablosuz sinyali sayısına göre bile değişiyor. O adaptörü kullanıyorum 3-4 metreye kadar kopmuyor fakat araya duvar girince gidiyor. Normal bana kalırsa.
Arkadaşlar duruma normal diyorsunuz da tplink ub500 adaptörün satış politikasında odadan odaya alt kattan üst kata 20 metreye kadar çekim kuvveti olduğu söyleniyor. Satmak için böyle söyleyip 4 metrede koparsa bu kabul edilemez. Hemen tplink siyoluğu yapmaya gerek yok.

Top Bottom