Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Traş Makinesi 60₺

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Ali
Benim ki kıl bile almadı sadece çalışıyor ses var o kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende xaomi’nin var her türlü başlığı mevcut memnunum
Hocam arızalı olabilir. YouTube için video bile çekeceğim. Konu sahibine tekrardan teşekkür ederim.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Benim ki kıl bile almadı sadece çalışıyor ses var o kadar

Bende xaomi’nin var her türlü başlığı mevcut memnunum
Model ne?

Hocam arızalı olabilir. YouTube için video bile çekeceğim. Konu sahibine tekrardan teşekkür ederim.
Hangi markanın hocam? Yorumlarda farklı markalardan gönderim yapılıyor demiş.

Checkmate

80+ Silver
60a alınır ama 100TL etmez öyle bir ürün yurtta falan kalıyorsanız alınır kesinlikle bozulsa, kaybolsa dert etmezsiniz.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Axl Rose
Ben açmıştım çin için olanı, bana gelen şarjı iyiydi ama baş tarafı çıktı 2 hafta sonra çöpe atmıştım. Sonra bundan aldım birkaç tane enişteme arkadaşlarıma felan da hediye olarak götürdüm cidden iyi ürün aliexpresde ki t9 dan çok farklı birkaç aydır kullanıyorum sorun çıkarmadı şarjı da iyi ama daha önce haklısınız tr de ki satıcıların sattığı çok kötüydü, bazıları şarjlı bile değildi pili şarj edip takmak gerekiyordu. Ama bu ürün farklı gerçekten öneririm.
Dostum yanlış anlamayın da Çin'den aldığınızı da çok övmüştünüz hatırlıyorum, 2 hafta sonra çöpe atmışsınız. Bunu da övmeden yeterince kullandınız mı?

A_TURAN_A

80+ Bronze
Dostum yanlış anlamayın da Çin'den aldığınızı da çok övmüştünüz hatırlıyorum, 2 hafta sonra çöpe atmışsınız. Bunu da övmeden yeterince kullandınız mı?
O zaman daha iyisi yoktu 80 liraya geliyordu her şey dahil ve 3 tane aldım ben ayrı zamanlarda farklı satıcılardan birinin ucu fırladı attım diğer 2 si duruyor onlarda f/p şuan ama trendyolda ki onlardan daha iyi 3 aydır kullanıyorum . Önce ki mesajlarda da yazdım zaten önceden tr de satılanlar çok kötüydü , çinde ki gibi motoru güçlü değildi kılları almıyordu o zaman da alınabilecek en iyi f/p tıraş makinesi oydu konuyu da ben açmıştım herkes memnun olduğunu yazmıştı zaten . 60 liralık ürün içinde bu kadar araştırmak bana saçma geliyor açıkcası ,alırısnız bakarsınız işinize yarıyorsa kullanırsınız .

Son düzenleme:

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Ali
Bankada aynısı geldi bıyığı 0 almıyor ama 15 dakika denedim şarjı bitmedi.
Evet hocam sıfır almıyor. Çok çok ince bir şekilde kalıyor. Satıcı zaten bu şekilde bilgi vermişti. Sakal yasağı olmayan bir firmada yaşıyorum ve kesinlikle işimi fazlası ile görüyor.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Evet hocam sıfır almıyor. Çok çok ince bir şekilde kalıyor. Satıcı zaten bu şekilde bilgi vermişti. Sakal yasağı olmayan bir firmada yaşıyorum ve kesinlikle işimi fazlası ile görüyor.
Kardeşimi traş ettim yanları bunla 0 aldım gayet iyi aldı arada bı şarj bitti ama olsun

Top Bottom