Neler Yeni

Traş makinesi önerilerı

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Merhaba şuan philipsin 3000 serisi tras makinem var saç sakal karışık olandan. Pek memnun değilim çok güzel almıyor uzun kalıyor ayrıca biraz tahriş ediyor. Jilet kullanmak zor gelmediği sürece kullanmıyorum şimdi yeni makine almak istiyorum.
Aklımda 3 seçenek var
1.Phlips Oneblade
2.Philips multigrom 7000 serisi veya muadili Braun mgk7000 serisi
Vücut içinde kullanmak istiyorum. İkisinde de vücut için başlık geliyor ama performanslarından emin olamıyorum kullanan arkadaşlar var mı özel bölgelerde kullanabiliyor muyuz.
Onun dışında Oneblade jilet kadar iyi alıyormu aynı şekilde 2. Seçenekte olanlar ne kadar iyi sakal alır. Beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Birde Oneblade Ler 600tl den başlıyor pro olanlar 1600tly kadar gidiyor aralarında ne gibi farklılıklae var kesim performansı açısından

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Emrullah Baykan
Merhaba şuan philipsin 3000 serisi tras makinem var saç sakal karışık olandan. Pek memnun değilim çok güzel almıyor uzun kalıyor ayrıca biraz tahriş ediyor. Jilet kullanmak zor gelmediği sürece kullanmıyorum şimdi yeni makine almak istiyorum.
Aklımda 3 seçenek var
1.Phlips Oneblade
2.Philips multigrom 7000 serisi veya muadili Braun mgk7000 serisi
Vücut içinde kullanmak istiyorum. İkisinde de vücut için başlık geliyor ama performanslarından emin olamıyorum kullanan arkadaşlar var mı özel bölgelerde kullanabiliyor muyuz.
Onun dışında Oneblade jilet kadar iyi alıyormu aynı şekilde 2. Seçenekte olanlar ne kadar iyi sakal alır. Beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Birde Oneblade Ler 600tl den başlıyor pro olanlar 1600tly kadar gidiyor aralarında ne gibi farklılıklae var kesim performansı açısından
Birçok tıraş takımı kullandım. En iyisi açık ara Braun. Philips'i gerçekten nefret ederek kullandım. Bıçaklar kalitesiz ve kesmiyordu. Braun'a geçince dünyam aydınlanmıştı resmen.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birçok tıraş takımı kullandım. En iyisi açık ara Braun. Philips'i gerçekten nefret ederek kullandım. Bıçaklar kalitesiz ve kesmiyordu. Braun'a geçince dünyam aydınlanmıştı resmen.
Braunun hangi serisini kullandınız

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam braunun hangi modelini kullandınız

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Mete Can YAŞAR
Braunun traş makinalarına bakın hocam alanında en iyilerinden birisi

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Mete Can YAŞAR
Hocam hangi modeli bir sürü modeli var

hocam bu modeldeki başlıksayısının fazlalığı sakal ve saçta baya etkili ayrıca makinanın kendisin de kullanımı kolay zaten yorumlarda da kötü herhangi bir şeye rastlamadım ailemde kuaförlük yapanlar da var braum makinaların genelinin güzel bir tercih olduklarını söylüyorlar

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke

hocam bu modeldeki başlıksayısının fazlalığı sakal ve saçta baya etkili ayrıca makinanın kendisin de kullanımı kolay zaten yorumlarda da kötü herhangi bir şeye rastlamadım ailemde kuaförlük yapanlar da var braum makinaların genelinin güzel bir tercih olduklarını söylüyorlar
Hocam bunlardan çok emin değilim şuan kullandığım makineden daha iyi alırlar mı birde vücut başlığı olanlara bakıyorum direk kullanan biri varsa bilgilendirebilir mi

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Emrullah Baykan

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327