Neler Yeni

Trendyol indirimi hakkında

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Hayırlı günler,

Şimdi ben ürünü aldım ve kargoya verildi. Ama aklıma takılan şey Azerbaycan olarak indirimi aldık sonra Türkiye ye çevirdik ve indirim hala devam etti. Bunun sorumluluğu bizden çıkıyor değil mi? Trendyola aittir bunun sebebi değil mi?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hayırlı günler,

Şimdi ben ürünü aldım ve kargoya verildi. Ama aklıma takılan şey Azerbaycan olarak indirimi aldık sonra Türkiye ye çevirdik ve indirim hala devam etti. Bunun sorumluluğu bizden çıkıyor değil mi? Trendyola aittir bunun sebebi değil mi?
En kötü mahkemelerde sürünürsün bir şey olmaz.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hikoo

80+ Bronze
Ozur dileriz forum olarak senin icini ferahlatmadigimiz icin xd

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Doğru düzgün bişey soruyoruz burda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka soruyla?
Tam sorunla alakalı işte. Sorumluluk senden çıkmış olmuyor. En kötü dava ederler seni. Mahkemelerde sürünürsün. Tam sorduğun soruya göre bir cevap vermişim.

hikoo

80+ Bronze
Sen o siteye girip uye oldugun anda o kullanici sozlesmesi, site sozlesmesi altindaki butun maddelere tc kimligin ile islak imza atmis kadar oluyorsun, orada yazan maddelerde ne yazdigini git bi oku bence xd

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Vesalius
Cevabınız, üye olurken elektronik olarak imzaladığınız Trendyol üyelik sözleşmesinin aşağıdaki maddesinde saklı.
Kasıtlı olarak yanlış adres beyan ettiniz. Bu sayede maddi çıkar sağladınız ve ahlaka aykırı olarak sözleşme ihlalinde bulunduz. Trendyol isterse uğradığı tüm maddi zararları ve lojistik masraflarını sizden geri almak için yasal yollara başvurabilir ve sözleşme uyarınca tamamen haklıdır.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
3.11. Üye, Platform’u aşağıda sayılan haller başta olmak üzere hukuka ve ahlaka aykırı bir şekilde kullanmayacaktır.
· Yanlış bilgiler veya başka bir kişinin bilgileri kullanılarak işlem yapılması, yanlış veya yanıltıcı ikametgâh adresi, elektronik posta adresi, iletişim, ödeme veya hesap bilgileri de dahil yanlış veya yanıltıcı kişisel veriler kullanmak suretiyle gerçek olmayan Üyelik hesapları oluşturulması ve bu hesapların Üyelik Sözleşmesi'ne veya yürürlükte mevzuata aykırı şekilde kullanılması.

Platform’un veya üzerindeki içeriğin işbu Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen kullanım şartlarına veya yürürlükteki mevzuat hükümlerine aykırı olarak kullanılması hukuka aykırı olup; DSM’nın ilgili talep, dava ve takip hakları saklıdır.
Kaynak : https://www.trendyol.com/s/alici-uyelik-sozlesmesi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,303
Üyeler
141,700
Son üye
XenoDonkey
Top Bottom