Neler Yeni

Öneri Trendyoldan aldığım monitörler sorunlu geldi.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Galiba öyle nerde yaşıyosun kargo firmalarıyla ilgili sıkıntı vardır
Benim olduğum bölgede ki kargo firmaları fena değil ptt'si bile iyi buranın. Kaybolan 20 kulaklığım HB'ye ulaştıktan sonra kayboldu teslim alındığı zaten belgeli. Büyük ihtimalle ürünler çalındı 1.5 sene sonra mahkemeleştikten sonra fatura bedeli kadar para iadesi yaptılar. Ben aldığımda C-II'ler 350-400'dü bana para iadesi yaptıklarında 950 Tl olmuştu benim zararım var ve sorumluğunu almadılar üstelik 1.5 sene para onlarda kaldı ve 1.5 senebyunca da uğraştırdılar ne yaşadığımı ben bilirim. Ben yeri geliyor toplu ürün alıp satıyorum 3-5 ürün değil 100 ürün 150 ürün. Aşağı yukarı her firmanın ne :poop: olduklarını biliyorum. Ayda yılda bir iki ürün alanlara böyle sorunların az denk gelmesi normal. Burada kaç kişinin güvenilir dediği firmalar 1-2 ay sonra ne biçim eleştiri topuna tutuluyor ki çoğunun sorunu benimki kadar büyük bile değil. Amazon dışında çok az güvenilir yer var. Sorun bende değil kanunlar yeterince caydırmıyor ya da uygulanmıyor buradan yüzbulup böyle yapıyorlar. Belki bu satıcı iyi niyetlidir daha çözemedim ama Trendyol kesinlikle iyi niyetli değil, işim olmaz bir daha.

Top Bottom