Neler Yeni

Trigonometri Ve Fonksiyon Fasikülü

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sırasıyla Bilgisarmal mat2 kitabı - Acil trigonometri,fonksiyon fasikül - 345 mat2 kitabı(6-7 hafta içinde bitireceğim) bunları çözdüm ek olarak fonksiyon ve trigonometri için 4. kaynak olarak birer tane daha fasikül çözüp öyle diğer kitaba geçmek istiyorum kısacası önerdiğiniz bir trigo ve fonk fasikülü var mı? Soruların video çözümlü olması çok önemli,ben apotemi veya çap düşünüyorum.

HüseyinG

80+ Bronze
Sırasıyla Bilgisarmal mat2 kitabı - Acil trigonometri,fonksiyon fasikül - 345 mat2 kitabı(6-7 hafta içinde bitireceğim) bunları çözdüm ek olarak fonksiyon ve trigonometri için 4. kaynak olarak birer tane daha fasikül çözüp öyle diğer kitaba geçmek istiyorum kısacası önerdiğiniz bir trigo ve fonk fasikülü var mı? Soruların video çözümlü olması çok önemli,ben apotemi veya çap düşünüyorum.
Ens yayınlarını öneriyor bizim hocalar video anlatımıda var

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
donanım
kanka ikisi de güzel konular onları iyi hallet geçen sene ben iyi basıyordum apotemi vardı yetti bana en iyisi de odur zaten

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11.sınıf olarak Derece kullanıyoruz, konu anlatımı çok iyi diyemem ama soruları fena değil gibi.
konu anlatımı lazım değil bana sadece soru görmem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka ikisi de güzel konular onları iyi hallet geçen sene ben iyi basıyordum apotemi vardı yetti bana en iyisi de odur zaten
LTİ yi apotemiden bitirmek gibi bir hedefim var zaten ama trigo ve fonk mat2'nin mihenk taşları gibi olduğundan daha bi üzerinde durmak istedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
donanım
konu anlatımı lazım değil bana sadece soru görmem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

LTİ yi apotemiden bitirmek gibi bir hedefim var zaten ama trigo ve fonk mat2'nin mihenk taşları gibi olduğundan daha bi üzerinde durmak istedim
ağır gelebilir lti si haberin olsun ben geçen sene çözmüştüm sonra konuları kaldırdılar tabii orası ayrı ama çok iyi öğretir cok zaman kaybetmeyeceksen çöz

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Zaten sadece Acil Matematiği 6 hafta da bitirebilirsen. İş bitmiştir. Piyasadaki en zor kitaptır.

Top Bottom