Neler Yeni

Tüketici hakem heyetine bu konuda başvuru yapılır mı ?

tcan20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Tolga Can
Merhaba, a101 ekstradan 3 adet ev eşyası satın aldım. Tiamob ürünlerinin maksimum teslimat süresi 30 gün dediler tamam dedim sorun yok. 45 güne yaklaştı 2 kez şikayet ilettim 1 kez şikayetvar. com a yazdım herhangi bir değişiklik yok a101'in umrunda değil yani. Bu süreçte hem mağdur oldum hem de bir çok fırsatı parayı a101 e verdiğim için kaçırdım. Bu konuda thh ye başvuru yapılır mı ? Daha önce böyle bir şeyden başvuru yapan oldu mu ve sonuç ne oldu merak ediyorum. Sene 2024 uğraştığımız şeylere bak.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Eğer alınan tarih ile şuanki tarih arasında fiyat farkı var ise ve ürün gönderilmediyse.
Merhaba, a101 ekstradan 3 adet ev eşyası satın aldım. Tiamob ürünlerinin maksimum teslimat süresi 30 gün dediler tamam dedim sorun yok. 45 güne yaklaştı 2 kez şikayet ilettim 1 kez şikayetvar. com a yazdım herhangi bir değişiklik yok a101'in umrunda değil yani. Bu süreçte hem mağdur oldum hem de bir çok fırsatı parayı a101 e verdiğim için kaçırdım. Bu konuda thh ye başvuru yapılır mı ? Daha önce böyle bir şeyden başvuru yapan oldu mu ve sonuç ne oldu merak ediyorum. Sene 2024 uğraştığımız şeylere bak.

Hakem heyetine ürün bedelinin alım tarihi ile şimdiki tarih arasında fiyat farkı olmasından dolayı fiyat farkı yerine ürün gönderimini veyahut muadil ürün gönderilmesini talep ediyorum olarak talep açabilirsin.

Top Bottom