Neler Yeni

Öneri Türk Lirası Nasıl Değer Kazanır ?

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Selam arkadaşlar
Günümüz şartlarında TL her saniye değer kaybediyor. Her gün yeni Zam. Her Gün yeni vergi çıkıyor. Üretim yok, fırsatçılar heryerde var. Ve hala ekonomi iyi diyorlar. Merak ediyorum Tl nasıl değer kazanıcak.

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Selam arkadaşlar
Günümüz şartlarında TL her saniye değer kaybediyor. Her gün yeni Zam. Her Gün yeni vergi çıkıyor. Üretim yok, fırsatçılar heryerde var. Ve hala ekonomi iyi diyorlar. Merak ediyorum TL nasıl değer kazanıcak.
Azim çalışma mutluluk ile 🤙

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Emre Ortamevzi
Selam arkadaşlar
Günümüz şartlarında TL her saniye değer kaybediyor. Her gün yeni Zam. Her Gün yeni vergi çıkıyor. Üretim yok, fırsatçılar heryerde var. Ve hala ekonomi iyi diyorlar. Merak ediyorum TL nasıl değer kazanıcak.
Ülkede hukuk adalet güvenlik gibi sıkıntılar olduğu için yatırımcı Türkiye'yi tercih etmiyor.Ama bir yatırımcı bu sorunlar halledilirse neden gelmesin?Ucuz iş gücü vs. Türkiye bir yatırımcı için cennet gibi bir yer.Benim tahminim yeni anayasa reformlar ile birlikte ülkeye gelecek yatırımcılar ekonomiye katkı sağlayacaktır

• Beğen
Reaksiyonlar: Tera

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Eğitim, üretim ve bu Z kuşağını düzeltmek. Başka çaresi yok.

trteemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
İbrahim Ermumcu
Selam arkadaşlar
Sadece üretimle bile çok değer kazanabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğitim, üretim ve bu Z kuşağını düzeltmek. Başka çaresi yok.
Sorun sadece Z kuşağında değil.

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Beyin göçleri yapılmazsa, ülkedeki akıllı insanlar ülkemize değer katabilir, vergi sistemi kalkabilir, alım gücü de önemli.
Ekonomi diyince olay bitmiyor, alım gücü gibi çoğu diğer şeyde önemli, istersen ekonomide 1. ol ama alım gücün yerlerde olsa n'olacak?

Xsamew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Furkan
Beyin göçleri yapılmazsa, ülkedeki akıllı insanlar ülkemize değer katabilir, vergi sistemi kalkabilir, alım gücü de önemli.
Ekonomi diyince olay bitmiyor, alım gücü gibi çoğu diğer şeyde önemli, istersen ekonomide 1. ol ama alım gücün yerlerde olsa n'olacak?
Adam okuyor bakıyor burda bir şey yok gidiyor haklı adam ülleden giden herkes haklı nerdeyse

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Adam okuyor bakıyor burda bir şey yok gidiyor haklı adam ülleden giden herkes haklı nerdeyse
Dini para olanın zaten vatan hayrı olmaz. Cefa çekmeden de sefa olmaz. Biraz sıkışınca bu işi bırakacaksan hiç başlama.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,643
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç