Neler Yeni

Türk Telekom Altyapi Çalişmasi Erteleme

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tunahan
Merhaba,

Turkcell Superonline kullanıyorum her sağlayıcının altyapısı olduğu gibi bununki de Türk Telekom bizim burada kablolar çalındı 31 ocakta Internet gitti önce 11 şubat dediler sonra 21 şubat dediler şimdi de martın 2 si deniyor sürekli erteleniyor. Müşteri hizmetleri 3 aylık altyapı çalışması hakkımız var diyor napabilirim bunun hakkında

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,160
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Telekom'da bütçeler yılın 4 çeyreğine ayrılıyor çünkü. Bir çeyrek 3 ay yapıyor malum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Merhaba,

Turkcell Superonline kullanıyorum her sağlayıcının altyapısı olduğu gibi bununki de Türk Telekom bizim burada kablolar çalındı 31 ocakta Internet gitti önce 11 şubat dediler sonra 21 şubat dediler şimdi de martın 2 si deniyor sürekli erteleniyor. Müşteri hizmetleri 3 aylık altyapı çalışması hakkımız var diyor napabilirim bunun hakkında
Hiçbir şey yapamazsın diye biliyorum Superonline fiberse LinkedIn'den murat erkana turktelekom altyapısı ise ümit onala yaz linkedinden

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
uğur demirel
2022 Kasım 16 buyana net yok türk Telekom her hafta Şubat 20 sonra 28 dendi bizim mahallede kanı bozuk çok adam yakalanıyor devlet salıyor bişi olmaz çalan çalir

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir şey yapamazsın diye biliyorum Superonline fiberse LinkedIn'den murat erkana turktelekom altyapısı ise ümit onala yaz linkedinden
Yazdım ama bu sürekli erteleniyor bekleyecek miyim ben bu durumda fesih hakkı doğmaz mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

2022 Kasım 16 buyana net yok türk Telekom her hafta Şubat 20 sonra 28 dendi bizim mahallede kanı bozuk çok adam yakalanıyor devlet salıyor bişi olmaz çalan çalir
Bende aynı şekil sürekli erteleniyor

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
uğur demirel
Yazdım ama bu sürekli erteleniyor bekleyecek miyim ben bu durumda fesih hakkı doğmaz mu

Önce kabloları yerin altına koydu 2 3 sene bişi yoktu yaşadığım yer için söylüyorum
Türk Telekom asa mahallenin yukarı mahalle alt yapı ayarın belediye izin vermiyor nasıl vermiyor belediye görüştüm bize gelen bişi yok siz istiyorsanız imza topyayin türk Telekom yapmak zorunda dedi izin bu istesinler verim dedi

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tunahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyler aklım almıyor napacagimi bilmiyorum 3 ay gelmese 3 ay bekleyecek miyim bir yolu yok mu fesih etmemin cayma odemeden

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
uğur demirel

Unutmadan sözleşmem bitiyor müşteri temsilcisi arıyor diyor sözlesmeniz bitiyor 16 mbps 170 TL 24 mbps hız 240 TL diyor en uygun bunların uygun anlayışı nedir adamlar söylüyorum alt yapı çaldılar dalga geçer gibi bilmiyorduk sistem önün kormusun neşe

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,160
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Beyler aklım almıyor napacagimi bilmiyorum 3 ay gelmese 3 ay bekleyecek miyim bir yolu yok mu fesih etmemin cayma odemeden
Aslında hizmet sunamıyorlarsa iptal hakkına sahipsin.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
uğur demirel
Merhaba,

Senin hangi şehir bu arada

Kenza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tunahan

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,160
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Bunu söyledim müşteri hizmetlerine diyor ki yılda 3 ay çalışma hakkına sahibiz+ soyle dediler superonline fiber kendi altyapısını kullanıyoruz cayma ödemeden istediğiniz pakete geçirebilirim sizi

İstanbul beylikduzu
SO fiber varsa ona geç madem yapabiliyorlar?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,700
Üyeler
149,964
Son üye
Spawrain
Top Bottom