Neler Yeni

Türk Telekom Altyapı Yenilemesi

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
arkadaşlar bizim mahallede 1-1,5 hafta önce Türk Telekom fiber için kazı çalışması yapmıştı, Saha dolabı ve kablolama hariç her şeyi ayarlamışlardı sonra gitmişlerdi. bende 3 gün önce telefonla aradım sormuştum onlarda herhangi bir altyapı çalışması yapılmayacak sizin adrese 2022de fiber getirelecektir planlarda öyle gözüküyor dediler. bu akşam bir baktım ne ara gelip yaptılar kablolamayı bitirmişler saha dolabının koyulması gereken temeldeki borularda turuncu renkli kablolar var bende tekrar Telekom'u aradım hani kablolama yapılmayacaktı dedim onlar gene 2022 veya sonrasına hazırlık ama belli olmaz belki 2022 öncesi bitebilir belli olmaz dediler.

şimdi arkadaşlar bunlar kablolamayı bitirmiş saha dolabı koymayacaklar mı ? Mahallesine fiber gelen kablolamadan sonra ne zamana saha dolabı koyuldu sizin mahalleye?

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
arkadaşlar bizim mahallede 1-1,5 hafta önce Türk Telekom fiber için kazı çalışması yapmıştı, Saha dolabı ve kablolama hariç her şeyi ayarlamışlardı sonra gitmişlerdi. bende 3 gün önce telefonla aradım sormuştum onlarda herhangi bir altyapı çalışması yapılmayacak sizin adrese 2022de fiber getirelecektir planlarda öyle gözüküyor dediler. bu akşam bir baktım ne ara gelip yaptılar kablolamayı bitirmişler saha dolabının koyulması gereken temeldeki borularda turuncu renkli kablolar var bende tekrar Telekom'u aradım hani kablolama yapılmayacaktı dedim onlar gene 2022 veya sonrasına hazırlık ama belli olmaz belki 2022 öncesi bitebilir belli olmaz dediler.

şimdi arkadaşlar bunlar kablolamayı bitirmiş saha dolabı koymayacaklar mı ? Mahallesine fiber gelen kablolamadan sonra ne zamana saha dolabı koyuldu sizin mahalleye?
@Revainer @BaşaramadıkAbi @joker♤

yerçileği

80+ Bronze

Sah dolabı gelse bile 3-5 ay deneme oluyor gene 2022 ye kalır

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sah dolabı gelse bile 3-5 ay deneme oluyor gene 2022 ye kalır
Saha dolabı geldikten sonra 3-5 ay sürmaz o kadar tahminen. Çünkü internette millet yazım başladı yazanlar ve altyapıl çalışması sonunda bitti yazan arası zaten 3-5 ay arasında yazıyorlar hep benim kablolama bitti kutu koyacaklar sonra sı ne kadar sürüyor benim istediğim o

yerçileği

80+ Bronze
Saha dolabı geldikten sonra 3-5 ay sürmaz o kadar tahminen. Çünkü internette millet yazım başladı yazanlar ve altyapıl çalışması sonunda bitti yazan arası zaten 3-5 ay arasında yazıyorlar hep benim kablolama bitti kutu koyacaklar sonra sı ne kadar sürüyor benim istediğim o
dediğim gibi bi arkadaş sormuştu 3-5 demişler test aşaması oluyor

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
dediğim gibi bi arkadaş sormuştu 3-5 demişler test aşaması oluyor
Bilmiyorum saha dolabından sonra 3-5 ay test aşaması ilk defa duydum inşallah olmaz öyle. Değişik geldi millete 3-5 ayda tüm işlemler olurken.

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
VDSL olacak herhalde şimdi kutu için yer yaparlar bazen beton dökülüyor. Sonra saha dolabi gelecek sonra elektrik döşenecek sonra saha dolabı test edilecek. En son sisteme veri girilecek sana SMS gelir başvurusunu yaparsın. En az 3 ay sürer bu saydıklarımız

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
VDSL olacak herhalde şimdi kutu için yer yaparlar bazen beton dökülüyor. Sonra saha dolabi gelecek sonra elektrik döşenecek sonra saha dolabı test edilecek. En son sisteme veri girilecek sana SMS gelir başvurusunu yaparsın. En az 3 ay sürer bu saydıklarımız
Kabloları turuncuydu turuncuda fiber diye biliyorum ve ne ara kurdular Kutuyu anlamadım sabah bir baktım kutu koyulmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1633360287690.png

Bu fotoyu internetten buldum ama aynı bundan 2 tane koymuşlar.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,621
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kabloları turuncuydu turuncuda fiber diye biliyorum ve ne ara kurdular Kutuyu anlamadım sabah bir baktım kutu koyulmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Bu fotoyu internetten buldum ama aynı bundan 2 tane koymuşlar.
Tip 7 dolap işte. Ortalama 3 ayı var bunların aktivasyonunun toplamda.

hakan1987

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hakan
Sana bir gece kondurmalari hızlı gelebilirdi o iş için bin tane prosedürü atlatiyorlar :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,621
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları