Neler Yeni

Türk telekom altyapı geldi fakat sorun var

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
merhaba geçen hafta cuma günü binama altyapı çekildi ve bugün her şey tamam diyordum türk telekom menhol kapağında devre eksikmiş gelen ekip müdürlüğe ileticez dedi ne kadar sürer ortalama?
Mesaj otomatik birleştirildi:

s

Ekler

• 74384301-bcb0-4d17-aa80-4ad10f9fdc11.jpg
    74384301-bcb0-4d17-aa80-4ad10f9fdc11.jpg
    110.2 KB · Hit: 35
  • dd1adbad-b526-4204-aeb2-f1008bfbe320.jpg
    dd1adbad-b526-4204-aeb2-f1008bfbe320.jpg
    404.6 KB · Hit: 33

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Talat
hala orda calısıyorlarsa 3 gün icinde cözerler sorunu suan her ilde bu çalısma var..

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hala orda calısıyorlarsa 3 gün icinde cözerler sorunu suan her ilde bu çalısma var..
çalışma falan yok hocam mahallede şuan tek bana yapıyorlar diyebilirim.

çalışma falan yok hocam mahallede şuan tek bana yapıyorlar diyebilirim.
ve tek sorun buymuş bu yapıldıktan sonra hemen aktif olur başvuru yaparsınız dediler

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Kemal
Binadan başvuru yapanlar olmuş demekki sen yapmadıysan , hem sen başvuru yaptınmı ki ? Yaptıysanda sana yetkililer söyler ne zaman açılacağını. Yani biz sana bugün gelir dersek ne olacak gelecekmi. Bu konuya zaten ortalama olarak aynı cevaplar verilmişti.

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
tesadüfenmi geldi fiber sizlermi uğraştınız hocam
1 yıldır uğraşıyorum

Binadan başvuru yapanlar olmuş demekki sen yapmadıysan , hem sen başvuru yaptınmı ki ? Yaptıysanda sana yetkililer söyler ne zaman açılacağını. Yani biz sana bugün gelir dersek ne olacak gelecekmi. Bu konuya zaten ortalama olarak aynı cevaplar verilmişti.
bizim binadan tek ben başvuru yaptım ve bugün taşeron firma geldi biz bu sorunu müdürlüğe ileteceğiz en yakın sürede gelirler sonra da altyapınız aktif olur dediler ama devre zor şey mi o yüzden konu açtım umarım bekletmez

1 yıldır uğraşıyorum

bizim binadan tek ben başvuru yaptım ve bugün taşeron firma geldi biz bu sorunu müdürlüğe ileteceğiz en yakın sürede gelirler sonra da altyapınız aktif olur dediler ama devre zor şey mi o yüzden konu açtım umarım bekletmez
bende epeydir uğraşıyorum ama sonuç 0

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Kemal
Bu işi yapan bi arkadaşla konuştum şimdi . Sizin avınelik süper online mı . Eğer telekom alt yapısını kullanan x bi firma ise telekom tarafından şu söyleniyormuş , benim hatlarım zaten anca bana yetiyor deyip yeni abone için hat vermiyor olabilirmiş, menhol devre eksik in cevabı buymuş. Ama senin aboneliğinle alakalı müşteri hizmetleri ile temasa geçmen gerekir

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
Bu işi yapan bi arkadaşla konuştum şimdi . Sizin avınelik süper online mı . Eğer telekom alt yapısını kullanan x bi firma ise telekom tarafından şu söyleniyormuş , benim hatlarım zaten anca bana yetiyor deyip yeni abone için hat vermiyor olabilirmiş, menhol devre eksik in cevabı buymuş. Ama senin aboneliğinle alakalı müşteri hizmetleri ile temasa geçmen gerekir
hocam aboneliğim yok ki ilk defa altyapı geldi önceden altyapım yoktu

Top Bottom