Neler Yeni

türk telekom hız sorunları ÇÖZÜLDÜ

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
ismail
13 veriyor
alt yapı ve hız testlerini ekliyorum bir sorun oluştuda
Mesaj otomatik birleştirildi:

kabloyla ölçüyorum ethernet kablosuyla müşteri hizmetlerine ankastrede sorun var diyorum o zaman alt yapınız bir problem yok hızınızı sistemde iletiliyor gözüküyor diyo
ankastreden sizi sorumlu tutarlar genel bi kontrol yaptırın olmadı

oguzgl12

80+
Uygunsuz davranış
ne kadar kalın kafalı bilgisiz insan dolmuş. öncelikle hocam sorun sizde değil sürekli aynı hızı aldığınız yerden böyle bir düşüş yaşıyorsanız btk ya şikayet edin veya baskı yapın ekipler gelip baksın

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
ismail
ne kadar kalın kafalı bilgisiz insan dolmuş. öncelikle hocam sorun sizde değil sürekli aynı hızı aldığınız yerden böyle bir düşüş yaşıyorsanız btk ya şikayet edin veya baskı yapın ekipler gelip baksın
Sincap neden insanlara kalın kafalı diyorsun? Bina içi ankastre sorununa türk telekom bakmıyor maalesef

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
ismail
Dana ankastre bağlantında sorun varsa gelip inceleme yapıyorlar bina içi hariç ankastre kablosunda bir sorun varsa düzeltiyorlar
Sen anlaşılan hakaret etmeden iletişim kuramıyorsun.Bak konu sahibi ne demiş ''ankastre'de sorun var'' teknik ekipler zaten bina içi ankastre sorunu der geçer kontrol etmezler binadan ekip sorumlu tutulamaz.Dış hattı zaten ekipler kontrol ediyorlar.Bu sorun için istediğin kadar baskı kur umrunda olmazsın adamların, onu geçtim btk'ya şikayet edin demişsin bir de utanmadan.Ne yapsınlar ankastre sorunun için kentsel dönüşüm mü başlatsınlar?

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Efe Aksu
Sincap neden insanlara kalın kafalı diyorsun? Bina içi ankastre sorununa türk telekom bakmıyor maalesef
ankastreye bakıyorlarda insanı uğraştırıyorlar sorun az çok çözüldü eğer kopma yaşarsam ararım tekrardan

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Efe Aksu
Hat zayıflaman daha artmış ama hızın artmış eğerki azda olsa çözüldü ise. Çözüldü işaretlemesi yapman yeterlidir. Aynı zamanda upload sorunu içinde müşteri hizmetleri ile goruşun.
internetim kopuyor dün aradım her zamanki gibi sadece arıza kaydı açıyorlar hat değerlerim de dengesizlik var da söylüyorum arıza kaydı tek açıyorlar

etnetalw

80+ Bronze
internetim kopuyor dün aradım her zamanki gibi sadece arıza kaydı açıyorlar hat değerlerim de dengesizlik var da söylüyorum arıza kaydı tek açıyorlar
Arıza kaydı açmaları normal. Teknik ekip gelip kontrol sağlar. Oda farkedecektir. İnternet kopması normal hat zayıflaman yüksek ve snr cok düşük.

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Efe Aksu
Arıza kaydı açmaları normal. Teknik ekip gelip kontrol sağlar. Oda farkedecektir. İnternet kopması normal hat zayıflaman yüksek ve snr cok düşük.
açsınlar açmasınlar demiyorum zaten de az öncede baktım modemin ışığı gitti telefona baktım arıza kaydınız çözülmüş diye mesaj geldi 16 dkka öncesinden tekrar aradım arıza kaydınız daha çözülmemiş diyorlar bende dedim mesaj geldi ama bi iki kıvırdı teli kapadım tekrar arıza kaydı sürecine aldılar sorun arıza kaydına almaları değil sorun ne zamandır bir şirket bu kopma sorununu çözemedi ben bu kızıyorum hasta halimle adama sesimi yükselttim bu sorunu çözemiyorlarsa toplasın gitsinler abi

etnetalw

80+ Bronze
açsınlar açmasınlar demiyorum zaten de az öncede baktım modemin ışığı gitti telefona baktım arıza kaydınız çözülmüş diye mesaj geldi 16 dkka öncesinden tekrar aradım arıza kaydınız daha çözülmemiş diyorlar bende dedim mesaj geldi ama bi iki kıvırdı teli kapadım tekrar arıza kaydı sürecine aldılar sorun arıza kaydına almaları değil sorun ne zamandır bir şirket bu kopma sorununu çözemedi ben bu kızıyorum hasta halimle adama sesimi yükselttim bu sorunu çözemiyorlarsa toplasın gitsinler abi
Hocam benim upload sorunum 3 ay da çözdüler sürekli dedimde oyle çözümlendi. Ve bu hazirana ortası türktelekomu kapatacağım inşallah. Rahatlayacam. Fixnet'e geçicem inşallah.

Top Bottom