Neler Yeni

TÜRK TELEKOM İLE YAŞADIKLARIM

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
(öncelikle başlığa ne yazacağımı bulamadım oyuzden böyle yazdım) Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Türk Telekom da düşük hızdan dolayı internet sağlayıcısını değiştirmek istiyordum. Türk Telekoma bunu belirttiğimde ve aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum dediğimde bana arıza kaydı açalım ekipler ilgilensin dediler. Bugün Türk Telekom dan biri aradı ve altyapınız 16 mbps (adsl) sizinde 16 mbps paketiniz var ama altyapınız kötü olduğundan dolayı 16 mbps göremiyorsunuz dedi. Mahallenizda fiber altyapı çalışmaları başladı 2 aya kullanılabilir olacak geldiğinde fiber e geçersiniz dedi. (Aboneliği devam ettirsinler diye diyor. Bence fiber gelmeyecek gelirsede ek ücret yansır) daha sonrasında ben vdsl altyapı varmı bizde diye sordum ve var dedi. Bende nasıl adsl den vdsl e geçerim dedim müşteri hizmetleri ile konuşun dedi. Şimdi gelelim ana konuya şimdi ben adsl den vdsl e geçebilirmiyim? Geçersem ek ücret kaç tl öderim ve aylık faturam kaç tl artar? Son olarak vdsl de dedikleri gibi adsl de aldığımızın 5-10 katı hızları alabilirmiyim? Beni dinlediğiniz için teşekkürler iyi forumlar dilerim.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,601
İsim
misfit
(öncelikle başlığa ne yazacağımı bulamadım oyuzden böyle yazdım) Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Türk Telekom da düşük hızdan dolayı internet sağlayıcısını değiştirmek istiyordum. Türk Telekoma bunu belirttiğimde ve aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum dediğimde bana arıza kaydı açalım ekipler ilgilensin dediler. Bugün Türk Telekom dan biri aradı ve altyapınız 16 mbps (adsl) sizinde 16 mbps paketiniz var ama altyapınız kötü olduğundan dolayı 16 mbps göremiyorsunuz dedi. Mahallenizda fiber altyapı çalışmaları başladı 2 aya kullanılabilir olacak geldiğinde fiber e geçersiniz dedi. (Aboneliği devam ettirsinler diye diyor. Bence fiber gelmeyecek gelirsede ek ücret yansır) daha sonrasında ben vdsl altyapı varmı bizde diye sordum ve var dedi. Bende nasıl adsl den vdsl e geçerim dedim müşteri hizmetleri ile konuşun dedi. Şimdi gelelim ana konuya şimdi ben adsl den vdsl e geçebilirmiyim? Geçersem ek ücret kaç TL öderim ve aylık faturam kaç TL artar? Son olarak vdsl de dedikleri gibi adsl de aldığımızın 5-10 katı hızları alabilirmiyim? Beni dinlediğiniz için teşekkürler iyi forumlar dilerim.
Klasik TT yalanı. Dedikleri gibi fiber gelseydi tüm TR şu anda fiber kullanıyorduk.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Screenshot_2021-05-22-17-31-43-62.jpg
    Screenshot_2021-05-22-17-31-43-62.jpg
    125.5 KB · Hit: 58

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Türk telekomluyum çok memnunDUM, uzun süredir sorun yaşıyorum, pcye internet bağlıyken telefondan wifi açınca wifi gidiyor.
Gelicez dediler gelmediler ve birçok sorun, 6 kere aradık bir şey yapmıyorlar hemen değiştirmenizi öneririm.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk telekomluyum çok memnunDUM, uzun süredir sorun yaşıyorum, pcye internet bağlıyken telefondan wifi açınca wifi gidiyor.
Gelicez dediler gelmediler ve birçok sorun, 6 kere aradık bir şey yapmıyorlar hemen değiştirmenizi öneririm.
Evet aynı sorunları bende yaşıyorum sayılır. Cayma bedeli kaç tl hızdan memnun değilim dediğim zaman direk zaten size fiber geliyor diyorlar (yüzde 70 yalan) kaç aydır gelecek diyorlar

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,889
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
@VorTex12 Biraz bekleyin gelirse aynı konuyu tekrar açarsınız.
Fiber gelince tekrar yazın. Şimdilik VDSL varsa ona geçin.
Modem değiştirin modemle ilgilidir bu tip sorunlar.

Top Bottom