Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Hocam sorduğumda premium için internet üzerinden vs. almanız lazım dedi. Tarifeye geçtikten sonra Youtube Premium'u nerden alabilirim?

Davut P.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Davut Pirinç
İlgilendiği Kategoriler
Video oyunları , Oyun cihazları , Oyuncu aksesuarları , Telefon ve dahası .
Instagram
davutt.p
Steam
steamcommunity.com/id/davuttp
Facebook
Davut
Twitter
Dp96804964
Discord
𝔻avut P.#8098
Reddit
DavutP57
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
musa kara
Ben bugün başvurdum hat acılma onay mesajı gelince söz yazıp 5555 göndermeniz gerekiyor dediler dogrumudur

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

adral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
a a
Ben de geçtim 215liğe teşekkürler. 100-200 lira arası baya güzel seçenekler vardı. En geç 4 güne açılacak diyor ama bakalım

irtime38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ibrahim yavuz
Beyler 20-25 Ekim arası türk telelom yıldızlı günler kampanyası tekrar başladı sakın kaçırmayın en üst paket olan limitsiz sosyal pkaet 215 TL vergiler dahil. Twitter, fb, inst, yt sınırsız + 40 GB internet + 2 sene Tivibu go hediye. En üst paket bile 215 TL ise alt paket fiyatlarını siz düşünün... 10 gb 103 TL den başlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgiler tam göbekten beyler 😂 online taşımada çıkmaz büyük ihtimal bayilere gidin 15 dk da alın kartınızı yolunuza bakın
Hocam eyvallah sağolasın bugün bende geçtim ama tivibu go hediye olayını nasıl yapıyoruz onu bulamadım

burake.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Erdeve
Beyler 20-25 Ekim arası türk telelom yıldızlı günler kampanyası tekrar başladı sakın kaçırmayın en üst paket olan limitsiz sosyal pkaet 215 TL vergiler dahil. Twitter, fb, inst, yt sınırsız + 40 GB internet + 2 sene Tivibu go hediye. En üst paket bile 215 TL ise alt paket fiyatlarını siz düşünün... 10 gb 103 TL den başlıyor

Bilgiler tam göbekten beyler 😂 online taşımada çıkmaz büyük ihtimal bayilere gidin 15 dk da alın kartınızı yolunuza bakın
Şuan türk telekomdayım vodafone'a gidip başvuru yapsam git-gel için, yetişir mi ki acaba?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Sercan GÖKALP
Siz olsanız naparsınız. Ben de KYK da kalıyorum, internet yetmiyor. 25 GBli prime tarifeye 150 TL ödüyorum. 640 TL cayma bedeli çıkıyor. Sizce geçmeli miyim? Yurt interneti de çok kötü, kullanılmıyor bile. Telefon interneti de kötü ama çok daha iyi ona göre.
Bir de hat taşıma işlemleri ne kadar sürüyor? Telefonsuz kalmak da pek hoş olmuyor.
Vallahi kardeşim ben sırf ileriyi düşündüğüm için 800 TL cayma bedeli verdim ve geçtim bana sorarsan sırf bir sonraki taahhüt dönemi için sınırsız sosyal medya paketini alabilirsin. Numara tşaıma 3 gün sürer en fazla ama bu şu anlama gelmiyor sen hattını kullanamayacaksın değil. 3 gün yine sen eski operatörü kullanacaksın. Hat taşınacağı zaman sana mesaj gelecek şu gün şu saatte kapanacaktır diye. Kapandığında diğer hattı takacaksın bukadar

Hocam eyvallah sağolasın bugün bende geçtim ama tivibu go hediye olayını nasıl yapıyoruz onu bulamadım
Eğer prime tarifeye geçtiysen müşteri hizmetlerini ara deki ben prime müşterisiyim ve Tivibu go şifremi almak istiyorum. Onlar seni yönlendirecek

Şuan türk telekomdayım vodafone'a gidip başvuru yapsam git-gel için, yetişir mi ki acaba?
Yetişir 25 i son gün 25 i son mağaza kapanana kadar yaparsın 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,573
Üyeler
142,433
Son üye
mortxx
Top Bottom