Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Ya ben hattı taktım bugün şebeke yok, yeniden başlattım tekrar taktım vs gelmedi. 2g 3g 4g aldım yine gelmedi, acaba çekmiyor mu dedim sokağa çıktım 1 nokta geldi mahallenin başında 2 nokta çekiyor ama çeken şebeke de 2g😳 Vowifi açtım o da açıldı ama vowifi gelmiyor telefona kafayı yedirtir. Ben bunu nereye şikayet edebilirim?
Aldığın bayiye git durumdan bahset belki kart hatalı üretimdir. Olmazsa operatör değil ilk bir ayda çok bir şey çıkmaz

__xXx__

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Murat
Vallaha Turkcell e boş yere dünyanın parasını ödemişim hem iş yerinde hem de evde Turkcell’den daha iyi çekiyor

mcquin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
hakan ünal
3 gün sonra hattı taktıktan sonra söz onay yazıcam dim i

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,871
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Ya ben hattı taktım bugün şebeke yok, yeniden başlattım tekrar taktım vs gelmedi. 2g 3g 4g aldım yine gelmedi, acaba çekmiyor mu dedim sokağa çıktım 1 nokta geldi mahallenin başında 2 nokta çekiyor ama çeken şebeke de 2g😳 Vowifi açtım o da açıldı ama vowifi gelmiyor telefona kafayı yedirtir. Ben bunu nereye şikayet edebilirim?
Aldığın bayiye git durumdan bahset belki kart hatalı üretimdir. Olmazsa operatör değil ilk bir ayda çok bir şey
Vallaha Turkcell e boş yere dünyanın parasını ödemişim hem iş yerinde hem de evde Turkcell’den daha iyi çekiyor
Ozaman çok çok iyi olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 gün sonra hattı taktıktan sonra söz onay yazıcam dim i
Aynen kardeşim diğer mesajlarda detaylı bulabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ömer Hatay
Polis veya kamu tarifelerine referans vasıtasıyla geçebilmek için referansımızın da geçeceğimiz tarifeyi mi kullanması gerekiyor? Referansımız normal bir tarife kullanıyorsa yine de kamu tarifelerini kullanabiliyor muyuz?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Polis veya kamu tarifelerine referans vasıtasıyla geçebilmek için referansımızın da geçeceğimiz tarifeyi mi kullanması gerekiyor? Referansımız normal bir tarife kullanıyorsa yine de kamu tarifelerini kullanabiliyor muyuz?
Muhtemelen geçersin sorun olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Yasin Akbay
Hocam selamünaleyküm bu camiada yeniyim ben. Dün yeni hat aldım bu tarife için. Yalnız sınırsız sosyal medya paketim çalışmıyor normal internet paketinden yiyor. Bu durumla alakalı bir bilgisi olan var mı?( Sosyal medya uygulamalarının 4 unu de denedim hep normal internetten yedi. )

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam selamünaleyküm bu camiada yeniyim ben. Dün yeni hat aldım bu tarife için. Yalnız sınırsız sosyal medya paketim çalışmıyor normal internet paketinden yiyor. Bu durumla alakalı bir bilgisi olan var mı?( Sosyal medya uygulamalarının 4 unu de denedim hep normal internetten yedi. )
Dikkat edersen o senin hediye İnternet paketin kardeşim önce o bitecek sonra normal paketten gidecek. Ben 4 gündür deniyorum sadece mobil veri açık toplamda 2gb ye yakın internet gitti yani sorun yok

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Selim
Aldığın bayiye git durumdan bahset belki kart hatalı üretimdir. Olmazsa operatör değil ilk bir ayda çok bir şey

Ozaman çok çok iyi olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen kardeşim diğer mesajlarda detaylı bulabilirsin
Yarın dışarı çıkacağım herhangi bir yerde şebeke 4.5g olursa kapsama alanının kör noktasindayim demektir.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,871
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Sadece polis tarifesini kullaniyorsa referans olabilir. Ve kişi hangi paketi kullaniyorsa, referans olduğu kişi de aynı paketi kullanır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
946,499
Üyeler
149,041
Son üye
9Fatih5