Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Yasin Akbay
Dikkat edersen o senin hediye İnternet paketin kardeşim önce o bitecek sonra normal paketten gidecek. Ben 4 gündür deniyorum sadece mobil veri açık toplamda 2gb ye yakın internet gitti yani sorun yok
Yani önce hediye internet bitecek sonra sınırsız sosyal medyadan mi yiyecek. Hediye olduğu için mi sinirsizdan yemiyor da hediyeden yiyor.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hocam selamünaleyküm bu camiada yeniyim ben. Dün yeni hat aldım bu tarife için. Yalnız sınırsız sosyal medya paketim çalışmıyor normal internet paketinden yiyor. Bu durumla alakalı bir bilgisi olan var mı?( Sosyal medya uygulamalarının 4 unu de denedim hep normal internetten yedi. )
Ilk hediye paketten gidiyor o yüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani önce hediye internet bitecek sonra sınırsız sosyal medyadan mi yiyecek. Hediye olduğu için mi sinirsizdan yemiyor da hediyeden yiyor.
Aynen

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Yasin Akbay
Usta çok teşekkürler direk yeni hat çıkarttım hem kendi üstüme gemde çok iyi tarifeli. İyi günler :)
Hocam senin paketten de sosyal medyaya girince hediye internetten mi önce yiyor yoksa sınırsız olarak mı gidiyor. Ben de hediyeden yiyor da bı cevaplayabilir misin

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,308
İsim
Recep Can Boyacı
40gb hediyesini nasıl alıyorsuk sonunda hattıma geçiş yaptım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Furkan Bircan
Aga hat açıldı SOZ yazmamı 5555 'e göndermemi söyledi bayi SOZ yazıp gönderince tarife fiyatı daha pahalı şekilde geldi.Zamlanmış tarife

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Sercan GÖKALP
Yarın dışarı çıkacağım herhangi bir yerde şebeke 4.5g olursa kapsama alanının kör noktasindayim demektir.
Malesef öyle gibi duruyor kardeşim

Sadece polis tarifesini kullaniyorsa referans olabilir. Ve kişi hangi paketi kullaniyorsa, referans olduğu kişi de aynı paketi kullanır.
Yok öyle 3 liraya 5 köfte 😂 bu arada artık onları sadece müdürlükler yapıyor boşa bayilere gitmeyin

Hocam senin paketten de sosyal medyaya girince hediye internetten mi önce yiyor yoksa sınırsız olarak mı gidiyor. Ben de hediyeden yiyor da bı cevaplayabilir misin
Herzaman önce zamanı az kalmış paketten yer sonra hediye internetten yer sonra kendi internetinden yer. Önce hediye internetin bitecek

Aga hat açıldı SOZ yazmamı 5555 'e göndermemi söyledi bayi SOZ yazıp gönderince tarife fiyatı daha pahalı şekilde geldi.Zamlanmış tarife
Yukarda yazdık cevaplarını bulabilirsin

40gb hediyesini nasıl alıyorsuk sonunda hattıma geçiş yaptım.
Yukarıda her şeyin cevabı var kardeşim okuyarak bulabilirsin

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
Selim

Yok öyle 3 liraya 5 köfte 😂 bu arada artık onları sadece müdürlükler yapıyor boşa bayilere gitmeyin

Herzaman önce zamanı az kalmış paketten yer sonra hediye internetten yer sonra kendi internetinden yer. Önce hediye internetin bitecek

Şuan kampüste 4.5g full hocam kapsama alanı genişletme yaparlar mi sizce? Ne dersiniz?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
Selim

Hocam bir de prime dijital yazıp gönderdim sadece türktelekom wifi kodu geldi diğer kodlar gelmiyor mu Tivibu go vs.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Yanılıyorsunuz hocam prime olan hepsinde varmış 25+5gb olanı almıştım tivibugo süper paket kodu şimdi geldi muud ile birlikte.
Ciddi mi :D O zaman iyimiş valla ben bilsem onu alırdım :D tüh tivibugo vs olacak diye 205lik paket aldık :kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,809
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom