Neler Yeni

🔥İndirim TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER EFSANESİ GERİ DÖNDÜ!

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,638
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Numarasını TürkTelekoma taşıyan veya Yeni Hat alarak gelen müşteriler için geçerlidir .
Yeni Hat alımlarında 12 Ay boyunca aylık 41TL (Toplam 492TL) hat ücreti yansıyacaktır .

Numara Taşıma/Yeni Hat Aktivasyonu işlemleriniz tamamlandığı zaman "SOZ" yazıp 5555'e göndermeniz ardından karşılık gelen mesajı "ONAY" yazıp cevaplamanız gerekmektedir , bilgilendirme mesajındaki fiyatlandırma fazla gözükebilir , ancak onay verdikten sonra 1-2 saat içerisinde tarafınıza Yıldızlı Günler Tarifesi indirimi tanımlanıp SMS ile bilgilendirme mesajı gelir.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Fiyatlar güncel mi

Davut P.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Davut Pirinç
İlgilendiği Kategoriler
Video oyunları , Oyun cihazları , Oyuncu aksesuarları , Telefon ve dahası .
Instagram
davutt.p
Steam
steamcommunity.com/id/davuttp
Facebook
Davut
Twitter
Dp96804964
Discord
𝔻avut P.#8098
Reddit
DavutP57
Taşıma internetleri internettende oluyor bayilerdende , fakat bu gibi sınırlı süreli tarifelerde bayiden işlem yapmanızı öneririz , internet başvurularında Sim Kartının teslimi ile taşıma başlıyor ve Sim Kartının ulaşması o kadar hızlı olmayabiliyor bazen , bayilerden yaparsanız anında işlem başlar .
Sultangazi/İstanbul da olanlar için ben yardımcı olabilirim , Baştabya durağından 250 metre aşağıda Gold Tabelalı bayide çalışıyorum , memnuniyetle yardımcı olurum .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatlar güncel mi
evet

btekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak Tekin
Az önce annem ve babamın hattını farklı operatörden 15gb 110tl olan pakete geçirdim

Son düzenleme:

fattih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fatih
Türk Telekomdayim 45 günüm kalmış hat değiştirip tekrar gelebilir miyim nasıl işliyor sistem

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
Numarasını TürkTelekoma taşıyan veya Yeni Hat alarak gelen müşteriler için geçerlidir .
Yeni Hat alımlarında 12 Ay boyunca aylık 41TL (Toplam 492TL) hat ücreti yansıyacaktır .

Numara Taşıma/Yeni Hat Aktivasyonu işlemleriniz tamamlandığı zaman "SOZ" yazıp 5555'e göndermeniz ardından karşılık gelen mesajı "ONAY" yazıp cevaplamanız gerekmektedir , bilgilendirme mesajındaki fiyatlandırma fazla gözükebilir , ancak onay verdikten sonra 1-2 saat içerisinde tarafınıza Yıldızlı Günler Tarifesi indirimi tanımlanıp SMS ile bilgilendirme mesajı gelir.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
hocam vodafonede 7 ay tahaddüt kaldı uygulamada cayma bedeli 25tl yazıyor doğrumudur acaba hem çekmiyor yıldım iyice

Davut P.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Davut Pirinç
İlgilendiği Kategoriler
Video oyunları , Oyun cihazları , Oyuncu aksesuarları , Telefon ve dahası .
Instagram
davutt.p
Steam
steamcommunity.com/id/davuttp
Facebook
Davut
Twitter
Dp96804964
Discord
𝔻avut P.#8098
Reddit
DavutP57
hocam vodafonede 7 ay tahaddüt kaldı uygulamada cayma bedeli 25tl yazıyor doğrumudur acaba hem çekmiyor yıldım iyice
doğrudur , cayma bedeli uygulamadan gözüküyor vodafone da , numaranı TürkTelekoma taşıyabilirsin

Türk Telekomdayim 45 günüm kalmış hat değiştirip tekrar gelebilir miyim nasıl işliyor sistem
Hattını başkasının adına devredersen tarifeden yararlanabilirsin , ilk 3 ay 86TL devir ücreti yansıyor o kadar

hocam kampanya çok iyimiş ama şuan bimcell kullanıyorum galiba turk telekoma geçilmiyor ne yapman lazım bilginiz var mıdır
Hattını başkasının adına devredersen tarifeden yararlanabilirsin , ilk 3 ay 86TL devir ücreti yansıyor o kadar

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,638
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
evet oluyor ben yaptım herhangi bir faturasıza geç. Sonra geri gel

emreturk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Emre
Kampanya için bayiye mi gitmek lazım?

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,638
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
hocam bende bimcell deyim nasıl oluyor süreç kısaca anlatabilir misiniz size zahmet
Siz de aynı şeyi yapmanız lazım. Önce faturasız bir Turkcell veya vodafone'a geçmen lazım. Sonrasında hat geçişi tamamlanınca hemen bu tarifeye geçebilirsiniz.

Bayiideki insanlara gereksiz bilgi vermekten kaçının size olmaz molmaz dicekler muhtemelen he he diyip geçin.

Kampanya için bayiye mi gitmek lazım?
Bayii ye gitmek daha iyi süren az

fattih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fatih
doğrudur , cayma bedeli uygulamadan gözüküyor vodafone da , numaranı TürkTelekoma taşıyabilirsin

Hocam hat babamın üstüne kendi üstüme almam yetiyor yani değil mi

Top Bottom