Neler Yeni

Türk Telekom’u nereye şikayet edebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
hamza ersoy
Aylardır, yıllardır bitmek bilmeyen bu internet sorunlarını, bir şey bilmeyen bu teknik desteklerini, “hallettik kardeşim, senin ilacın bende” diyen ekiplerin ve kapıdan çıktıkları anda internetin geri kesildiği bu ahraz telekomun ya binasını ateşe vereceğim, ya da tazminat davası açacağım. Zoruma gidiyor şu adamların cebine her ay 400-500₺ kondurmak. 1 kuruşunu helal etmiyorum orası ayrı. Hayır hem internetin %1’ini bana sağlamıyorsun, hem benden her ay 300+ TL para kesiyorsun, hem de iptal etmek istediğim zaman 1200+ TL para istiyorsun. Ulan arap firması, sağlamadığın internete ödediğim parayı ödemek istemediğim zaman benden ne hakla kontrat fesih ücreti isteyebilirsin? Kısacası ben bunların peşini bırakmak istemiyorum. Bu süreçte yanımda olacak yetkili arkadaş, yetkili arkadaş tanıdığı kim varsa bana ulaşabilirseniz sevinirim. Şu anki güncel sorunum ise elektrikler gidiyor, birkaç saat sonra geliyor fakat internet elektrikle beraber geri gelmiyor. Türk telekomun keyfinin kahyasını bekliyorum; 3 saat 5 saat ne zaman isterse o zaman ağ akımı sağlıyor beyefendiler. Sorunun çözümünü merak etmiyorum. Kendim bizzat bu firmaya maddi, manevi zarar vermek için açıyorum konuyu. Ulaşırsanız veya destek olursanız teşekkür ederim. Konu etkileşim almaz ise silip tekrar paylaşacağım, moderatörler eğer bu yasak ise beni engelleyebilirsiniz.

Top Bottom