Neler Yeni

Çözüldü✓ türkanimetv de alucard ve fembed çalışmıyor

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
"turkanime.co" da anime izlemek istiyorum fakat hem alucard hem de fembed çalışmıyor bende. Googledrive oddnoklassniki gibileri dışında diğer oynatıcıların çoğu dandik zaten 1080p olmuyor hiçbirinde. Fembed uzun zamandır çalışmıyordu fakat alucard çalışıyordu bir süredir alucard da çalışmıyor.
Not: IDM ile indirmek için fembed kullanıyordum genelde.
Denediğim şeyler:
-Modemi pc üzerinden fabrika ayarlarına sıfırladım
-PC internet ayarlarını da sıfırladım
-AD block kapatmak falanda fark etmiyor
-Farklı tarayıcıda da aynı
-Farklı animelerde denedim eskiden çalışanlarda çalışmıyor
-Mobilden denedim yine aynı iki oynatıcı da çalışmıyor
Yardımcı olursanız sevinirim gerçekten çok dert olmaya başladı bu oynatıcıların çalışmaması.
Not2: diziwatch'tan izle demeyin o siteyi kullanmak istemiyorum fansubların emeğine saygı duyun lütfen.

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka halledersin ya çok takma valla zaten cehennem gibi uzun seri
Knk halletmem lazım zaten ondan buraya konu açtım klsdalsdk
Tek izlediğim seri one piece değil zaten. 4k dan fazla bölüm anime izledim. Yeni çıkan animeleri, izlemediğim kısa animeleri falanda izliyorum hep.
Ondan halletmem lazım yani.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Buğra Siyah
Knk halletmem lazım zaten ondan buraya konu açtım klsdalsdk
Tek izlediğim seri one piece değil zaten. 4k dan fazla bölüm anime izledim. Yeni çıkan animeleri, izlemediğim kısa animeleri falanda izliyorum hep.
Ondan halletmem lazım yani.
umarım yaparsın dostum, elimden bir şey gelmiyor ama sadece duacı olabilirim :D

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
diziwatch'tan izle demeyin demişsin ama anizm'de türkanime'de serileri ya geç yüklüyor yada yarım bırakıyor. Aylar önce bitirdiğim animeyi geçenlerde devam ettiriyorlardı. 6. bölümde bırakmış öyle aylar sonra 7 gelse ne olur gelmese ne olur.

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diziwatch'tan izle demeyin demişsin ama anizm'de türkanime'de serileri ya geç yüklüyor yada yarım bırakıyor. Aylar önce bitirdiğim animeyi geçenlerde devam ettiriyorlardı. 6. bölümde bırakmış öyle aylar sonra 7 gelse ne olur gelmese ne olur.
diziwatch türkanime'den ya da tranime'den alıyor zaten animeleri yani her türlü ikisinden birinde çıkmış oluyor izlediğin bölüm. Birde one piece de özellikle diziwatchdan izlemiyorum. Bölümlerin introlarını değiştirip kendi kafalarına göre intro koymuşlar. Şahsen introları izlemeyi intro müziklerini çok severim ve bu beni çok rahatsız etti.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Tolga
diziwatch türkanime'den ya da tranime'den alıyor zaten animeleri yani her türlü ikisinden birinde çıkmış oluyor izlediğin bölüm. Birde one piece de özellikle diziwatchdan izlemiyorum. Bölümlerin introlarını değiştirip kendi kafalarına göre intro koymuşlar. Şahsen introları izlemeyi intro müziklerini çok severim ve bu beni çok rahatsız etti.

Muhtemelen tranimeden alıyor. Tüm animelerde türkanimeden önde gidiyor çünkü. tranime pek ısınamadım oraya girdiğimde siteye tıklamaya korkuyorum valla. Onepiece diziwacht'da izlemedim ondan haberim yoktu. Anizm, türkanime, diziwatch sırasıyla takip ediyorum. Ve malesef ilk 2 seçenek çok geriden geliyor yada serileri yarım bırakıyorlar. Sadece one piece izliyorsanız fark etmemiş olabilirsiniz.

Bu arada akşam fembed ile video açmayı deneyeceğim geri dönüş yaparım size.

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
Muhtemelen tranimeden alıyor. Tüm animelerde türkanimeden önde gidiyor çünkü. tranime pek ısınamadım oraya girdiğimde siteye tıklamaya korkuyorum valla. Onepiece diziwacht'da izlemedim ondan haberim yoktu. Anizm, türkanime, diziwatch sırasıyla takip ediyorum. Ve malesef ilk 2 seçenek çok geriden geliyor yada serileri yarım bırakıyorlar. Sadece one piece izliyorsanız fark etmemiş olabilirsiniz.

Bu arada akşam fembed ile video açmayı deneyeceğim geri dönüş yaparım size.
Teşekkürler. Sadece one piece izlemiyorum ya 4k dan fazla bölüm izledim (MAL sağ olsun bakabiliyorum). Dediğin şeyi bende fark ediyorum fansublar türkanimeye saçma sapan aylar sonra bölüm yüklüyor. Fakat diziwatch'ta olup da ana sitelerde olmayan anime görmedim ben. Mecbur kalmadıkça diziwatch'tan izlemiyordum. One piece de yaptıkları o intro değişikliğinden sonra hiç izlemedim zaten. Bu arada bilmiyorsanız söyleyeyim diziwatch mangasehri gibi siteler fansubların düşmanı olan sitelerdir. Bu siteler sağ olmasın fansublar acı çekiyor.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Musa ÖZ
"turkanime.co" da anime izlemek istiyorum fakat hem alucard hem de fembed çalışmıyor bende. Googledrive oddnoklassniki gibileri dışında diğer oynatıcıların çoğu dandik zaten 1080p olmuyor hiçbirinde. Fembed uzun zamandır çalışmıyordu fakat alucard çalışıyordu bir süredir alucard da çalışmıyor.
Not: IDM ile indirmek için fembed kullanıyordum genelde.
Denediğim şeyler:
-Modemi pc üzerinden fabrika ayarlarına sıfırladım
-PC internet ayarlarını da sıfırladım
-AD block kapatmak falanda fark etmiyor
-Farklı tarayıcıda da aynı
-Farklı animelerde denedim eskiden çalışanlarda çalışmıyor
-Mobilden denedim yine aynı iki oynatıcı da çalışmıyor
Yardımcı olursanız sevinirim gerçekten çok dert olmaya başladı bu oynatıcıların çalışmaması.
Not2: diziwatch'tan izle demeyin o siteyi kullanmak istemiyorum fansubların emeğine saygı duyun lütfen.
Naruto yu Türk anime den eziyet çeke çeke bitirmiştim çöküp duruyordu. Diziwatch bakın.

yametee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Osman Kurt
Discord
yameteeeh
Top Bottom