Neler Yeni

Türkçe Yama Kurarken İplogger , Trojan , Keylogger Yedim.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Arkadaşlar Oyun Türkçe Yama Kurarken Böyle Oldu , PCyi Hemen Kapatıp Format Attım Ama 1-2 Dakika sonra pcyi kapattım , Steam , Google Hesabımın Çalınması Gibi Bir Durum Olur Mu ?

emirtikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emin USTURAOĞLU
:D Kanka xxxvirüslücrack.com danmı indirdin hesabın çalışması olası değil ama bu virüs napıcağı belli olmaz sen yinede format at

Americano

80+ Bronze
Arkadaşlar Oyun Türkçe Yama Kurarken Böyle Oldu , PCyi Hemen Kapatıp Format Attım Ama 1-2 Dakika sonra pcyi kapattım , Steam , Google Hesabımın Çalınması Gibi Bir Durum Olur Mu ?
key logger yedikten sonra hesaplarınıza giriş yada önemli bir bilgiyi yazmadıysanız sıkıntı olmaz ip loger için modemi sıfırlamanızı tavsiye ederim direk format attmışsınız zaten bir problem olmaz

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D Kanka xxxvirüslücrack.com danmı indirdin hesabın çalışması olası değil ama bu virüs napıcağı belli olmaz sen yinede format at
Şuan Format Atıyorum Zaten , Ayrıca DH Forumdaki Bir Türkçe Yamanın Yapımcı Sitesiydi. Yoksa 12 Yıldır Bir Sürü Crack Program Kullandım max 3 kere virüs yedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

key logger yedikten sonra hesaplarınıza giriş yada önemli bir bilgiyi yazmadıysanız sıkıntı olmaz ip loger için modemi sıfırlamanızı tavsiye ederim direk format attmışsınız zaten bir problem olmaz
Format attıysan şifrelerini güncelleyebilirsin
Teşekkürler.

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
432
İsim
Sefa Duman
Google hesap ayarlarında son girişler gözüküyor zaten eğer şüphe duyuyorsan ordan bakabilirsin ama yinede şifrelerini güncelle tabi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,401
Üyeler
156,765
Son üye
furkansnmz7